Cute Box atpakošana

Pateicoties @Salody, manās rokās nonāca šis noslēpumainais Cute Box. Godīgi sakot, iepriekš par tādu nebiju dzirdējusi un nezināju, ko no tā gaidīt. Dažas manas vēlmes piepildījās, dažas nē, bet nu skatamies, kas kastītei vēderā.


He, uzreiz savus noslēpumus kaste neatklāj.

Tu-tu-ru! Jau pirmie izlec pokiji. Tie gan tur iekšā bija tikai 7, bet labi, nepirku, nevaru sūdzēties :sweat_smile:

Otrs gardums ir šis te kukurūzas štruntiņš. Atceros, ka viņš bija pieminēts tepat foruma rakstā par japāņu saldumiem, bet precīzu nosaukumu tagad neatceros :sweat_smile:. Faktiski garšo kā viens liels Cheetos

Piemīlīgs kakiņas (?) zīmuļasināmais



Vairāki Totoro tematikas piederumi.

Būtu interesanti arī uzzināt, kas uz tā penāļa rakstīts :sweat_smile:


Un vēl pēdējie divi piederumi.

Kopumā tiešām piemīlīga kastīte. Cerēju uz vairāk saldumiem, bet praktiskas lietas arī ir jaukas. Bail gan jautāt, cik tas viss kopā izmaksāja :sweat_smile:. Ceru, ka jums patika mans unboxing tutorial, subskrib 4 mor content

10 Likes

Spriežot pēc http://cutebox.mozello.lv/ rakstītā CuteBox iegāde izmaksātu 10 EUR.

1 Like

Katra šāda kastīte maksā 10e :smiley:

Tas ir umaibou, populārākais saldums Japānā, kas ir slavens ar savu milzīgo garšu daudzveidību. Pat atsevišķos Japānas reģionos ir special garšas :smiley:

Tik jauki viss izskatās! Es arī gribu! * - *

3 Likes

これは何のもの? Burtiski nozīmē “Kas šis ir?” jeb “Kas šī par lietu?” jeb “Kas tas par priekšmetu?”

4 Likes

kāds ir ēdis umaibo ar šokolādi? those are da best! <3

Man šitais štruntiņš arī bija. Tu zini, no sākuma garšoja kā cepumi ar pienu, tad pēc vistas :sweat_smile: vēl joprojām nesaprotu, kas tas bija…

Man ir tāds pats, bet rozs. Izrādās tā ir konusa saldējuma augša :sweat_smile:

2 Likes

Ko nu kurš tajā saredz.

1 Like

Vai ne? Man bija tāds hype par rozā kawaii kaku, a te man saka tas ir saldējums. :grin:

2 Likes

es balsoju, ka tā ir kawaii kaka :D

1 Like

Ķīnas pārdevēji ir solidāri ar tevi:
https://i.imgur.com/7IwkQ4S.png

Neiesaku no šī cilvēka pieņemt saldējumu. :D

7 Likes

Cik gan kawaii ir tas cilvēks, kas pat kaķiņu spēj padarīt jauku? :D

1 Like

Dabīgu lietu fanātisms ir subjektīvs, brāļuk.

Nu piemēram Koreja - Korea is obsessed with feces, and everything from turd-shaped cookies, phone charms, and an entire museum devoted to poop can be found in the country.

1 Like

Tiešām apsveicu!

Ja ņemam vērā 10eiro… kā pamanam kastītes saturs ir pieņemams (-). Neiedziļināšos tālākās domās, savādāk uz mani vēl kāds noskaitīsies.

Vienīgi, kas šeit ļoti mulsina ir zīmuļasināmais… jebkuram sū… suvenīram uzzīmējot mīlīgas actiņas tas iemanto +100 uķi puķi. Un vēl Totoro kartiņa.

Tā jūtu uz mani jau met greizu aci… ^^

2 Likes

tā ir totoro kladīte pierakstiem :3

Ak šitā… tad viss - pretenzijas noņemās! ^^

1 Like

Ne, ne, saprotu tavu skepticismu. Man kastītes saturs patīk, bet vai pati būtu tērējusi desmit eur par tādu, nu nezinu :sweat_smile:

1 Like

Desmit e ir ļoti laba cena kam tādam. Pats domāju, ka vasarā pasūtīšu vai arī draugam dāvināšu :smiley:

1 Like

Šo kastīti ir iespējams pasūtīt Latvijā? Cik saprotu, ka tas ir kā Akibento kaste, bet uz mazāka mēroga.

http://cutebox.mozello.lv/lv/ Šis viss arī itkā darbojas Latvijā :smiley: