Cuphead - ''Don't Deal With The Devil''

Cuphead ir 2D, platformas tipa, šaušanas spēle

Spēles apraksts: Cuphead ir klasiskā skrien/lido un tikai šauj tipa spēle, ar uzsvaru uz bosu cīņām. Spēles atmosfēra ir iedvesmota no 1930. gada multeņu stila, un džeza mūzikas.

Man vairāk patīk lidošanas līmeņi (lai gan daudzās lidojuma līmeņos raudāt gribas) un iecienītākā ir Threatenin’ Zeppelin :D

Principā Cuphead nav mana tipa spēle, pluss vēl ar kontrolieriem bija jāspēlē. Bet brālis nopirka spēli ar visu dlc un ilgi čīkstēja lai spēlējam, ilgi cīnījos preti, bet te nu mēs tagad esam :D

Kārtējā spēle kur viens otram grasies noraut galvu, un kad ieslēdzu lai līmeņi ir viegli dabūju sitienu un frāzi - ''mēs neesam mīkstie". Lai vēlāk raudātu kādi mēs esam neveiksminieki un nemākam jau stundu iziet vienu līmeni, bet mēs neesam mīkstie lai slēgtu vieglos līmeņus.

The Cuphead Show

Multene par 2 brāļu piedzīvojumiem Cuphead pasaulē.

5 Likes

Es nevaru saprast vai shooter kategorācija ir zaimošana vai nē. Tehniski pareizi ir, bet sirds tam netic

Man taaaaaa patīk šī spēle, viņu ir super forši divatā spēlēt - viss art work, music utt sent me back to my childhood, kad skatījos looney tunes un citas vecās multenes :kawaii_potato:

Izskatās pēc SEGA games, nu tām 90s gadu

Brālis ir closet mazohists.

pati gan neko nespēlēju, bet patīk skatīties, kā citi to dara ;D kā @haachikooo aprakstīja, tiešām foršas sajūtas izraisa. vienīgi, kad bliež hard mode, man liekas pat es varu noķert second hand panikas lēkmi :D

Vizuāli super patīk. Praksē gan ne reizi neesmu izspēlējis līdz galam. Dažus bosus izgāju un apnika. Vienreiz mēģināju uz datora, otriez uz Nindendo Switch.

Seriālu gan pēc dažām pirmajām minūtēm slēdzu ārā, kaut kā galīgi nepatika.

Brālis nav mīkstais un uzskata ka es arī negribu būt mīkstā :D Jo katru reizi kad ieslēdzu vieglo režīmu viņš iet ārā no līmeņa ar frāzi kāda jēgad tad ir spēlēt :D

1 Like

Ja stundu nevar vienu līmeni iziet, bet atsakās pazemināt difficulty level, značit mazohists.