Cosplay event "School uniforms"

Nyanzaii!!! :joy_cat:

Tuvojas skola, 1.septembris.
Kā jau solijām, septembra pirmajā weekendā notiks “School uniforms” cosplay event. Izdevās sarunāt, lai event notiktu.
Ieeja pasākumā ir bezmaksas, bet, ja vēlaties palīdzēt pasākuma rīkošanā, AnimeForums.lv vienmēr atradīs kur ielikt gan naudu, gan liekas rokas. pieteikties staffam var caur PM vai epastu ncunskis@gmail.com. Daudz cilvēkus nevajadzēs, bet 2-3 ķepu pārīšus gan gribētos turēt pa rokai. :kissing_cat::footprints:

Informācija apmeklētajiem:

Vieta: @UniConCafe (Aleksandra Čaka iela 58, Rīga)
Datums: 4. septembris
Ieeja bezmaksas!

Informācija Cosplayeriem:

Noteikumi:

  • Šīs ir tematisks Cosplay pasākums, tāpēc var vilkt Cosplay vizuāli jāatgadina skolas formu
  • Var piedalīties ar jau gataviem tērpiem
  • Dalībnieku skaits ir ierobežots
  • Drīkst piedalīties šādās kategorijās: Solo, Duo, Dance
  • Cosband nav atļauti
  • Pieļaujami gan Female, gan Male uniformas
  • Cosplayer dzimumam nav nozīmes
  • Aizliegts pārāk atklāts apģērbs
  • Original ir pieļaujami, bet vajadzēs iesniegt divas vai vairāk bildes ar Jūsu Original Character
  • Viens Performance garums ir ne mazāk par 30 sekundēm, ne garāks par 6 minūtēm
  • Cosplayeriem jāinformē organizātorus par visām izmaiņām
  • Mainīt mūziku var ne vairāk, ka vienu reizes
  • Pieteikumu nevar iesūtīt, ja neesat droši par savu spēju piedalīties pasākumā.

Lai kļūtu par dalībnieku sūtat savu pieteikumu uz nikita@animeforums.lv vai PM forumā.
Pielikumā jāieliek 2 vai vairāk bildes ar varoni, ko Cosplayosiet.
Ja ir iespēja, pielikt bildi, kur Jūs jau esat uzvilcis Cosplay.
Audio celiņš ar kuru Jūs uzstāsieties.

Pēdējais datus, kad izskatam pieteikumus ir 1.septembris!

Labākais Cosplay tiks apbalvots! :ok_woman:

Gaidam Jūsu atsauces!
AnimeForums.lv backstage team!
Visi update tiks paziņoti šajā topic un soc. tīklos!


School is coming!

As we said, first weekend of september will happend an " School Uniforms" cosplay event. We tried and now we are happy to say ! Event will happened as planned. Enterace to event is free, however, if you want, you can help us with organising. AnimeForums.lv always will found where to put your donations and unused hands . To become staff of this event, contact me via email nikita@animeforums.lv or PM. How about to built team of 2-3 humanoids? oO

Info for visitors

Place: @UniConCafe (A. Čaka 58, Riga)
Date: 4th of septembe 2016
Enterace is free!

Info for Cosplayers

Codex:

  • It’s thematical event. To become participant, you must wear Cosplay, that is similar to school uniform .
  • You can use your old costume .
  • Participants count is limited .
  • You can join categories: Solo , Duo , Dance .
  • Cosbands (three or more cosplayers ) aren’t allowed .
  • You can use peaples from side as companion, however, they are only decoration in judge opinion .
    Are allowed Female and Male uniforms .
  • Male of cosplayer isn’t important .
  • Cosplay with erotic elements aren’t allowed .
  • Original characters are allowed, however you must send us two or more arts with your character .
  • One performance minimal time length is 30 seconds and maximal 6 minutes .
  • Cospalayers must informs organiser about changes as fast as they can .
  • You can change your music only 1 time. Choose it wisely !
  • If you decline your application for participation, sending it again will put you in the end of query to scene. (remember about codex point #3)

You can sent your application to nikita@animeforums.lv or PM to m1raz on AnimeForums.lv!
Attach 2 or more pictures with your character and audio track for your performance.
Also, would be nice, if you already have a photo with cosplay.

Deadline date is 1st september!!!

We have one prize for best Cosplay!
All Cosplayers will get bonus for participating!

4 Likes

cikos šamejais vispār sākas? divos dienā vai no rīta

Es jau gribētu, bet neesmu tik drosmīga :pensive:

1 Like

Varu uzvilkt uniformu, bet uzstāties gan man negribās :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Līdz kuram datumam var pieteikt priekšnesumu?

whyy? ;n;

Tas ir bēdīg, ja tev ir forša priekšnesuma ideja, bet tu kautrējies to parādīt~ :crying_cat_face:
Es ieteiktu tev pamēģināt, jo, manuprāt, šis pasākums būtu lieliska izdevība trennēt drosmi uz skatuves! Jo te būs salīdzinoši mazāk skatītāji, ja salīdzina ar conu lielajām skatuvēm. :sparkles: ( #kikimuffsapproves :'D )

1 Like

Ar ideju vien nepietiek, vajag arī drosmi un tās man nav un pie tam nekad neesmu bijusi uz skatuves!:smiley:

1 Like

#emphasedisapproves ja atkal paraadiisies nepazinjojot! :angry:

1 Like

Ap četriem.

Pieteikties var līdz 1. sept. Bet toe kas pirmie tiem priekšrocība.

Tas nav tik sarežğīti, ka liekas. Parsvarā vienmer atrodas kosplejeris, kas purms skatuves psludzes moralu sagatavoties. ^^

Es varu mēģināt ,vispirms jāizdomā , bet tērps jau man ir :grinning:

1 Like

cosplay man būs bet neuzstāšos jo nu vnk nah

Emmm… Balvas, bonusi, j4f? xD

As I said. Man liekas, ka šis pasākums būtu laba izdevība praktizēties ^w^
Ja tev ir jau tērps un idejas… why not? :3 :sparkles: :thumbsup:

nervozi smiekli eheh~ :sweat_smile:
Būtu forši, ja man sanāks ierasties kosplejā + uztaisīt performance. Es skatīšos kā man būs ar laiku, kad nāks tuvāk, tad es paziņošu precīzāk… :blush:

Nav jau zvaniits, ka pats buushu. It kaa briivs, bet ar liidzekljiem buus kaa buus.

1 Like

1 Like