Corpse Party 🩸

6289325961_924d51cf80_z

Īsumā: Corpse Party ir šausmu, izdzīvošanas spēle. :yum:

Žanri: Survival horror, Adventure
Izlaišanas gads: 1996. gada 11. aprīlī (Japānā)
Nosaukums japāniski: コープスパーティー (Kōpusu Pātī)

Apraksts: Spēles stāsts ir par draugiem no Kisaragi Academy. Kisaragi Academy tika uzcelta uz Tenshin Sākumskolas drupām, kura tika nojaukta pēc četru mazu bērnu slepkavības. Pēc dīvainas zemestrīces, klasesbiedri atrodas Tenshin Sākumskolā un ir slazdā, kur viņus cenšas nogalināt nemierīgo bērnu gari, kuri paši kādreiz tika ieslodzīti un nogalināti…

artworks-000056080888-9iu7nv-t500x500

Anime

Nosaukums: Corpse Party: Tortured Souls
Nosaukums japāniski: コープスパーティー トーチャードソウルズ ―ぼうぎゃくされたたましいのじゅきょう―
Izlaišanas gads: 2013. gada 24. jūlijs
Epizodes: 4 + OVA

(P.S. animē tiek atspoguļotas spēles ‘‘bad endings’’)

Manga

Nosaukums: Corpse Party Blood Covered
Izlaišanas gads: 2008
Autors: Kudoin Makoto
Mākslinieks: Shinomiya Toshimi
Žanri: Drama, Horror, Romance, Shounen

1 Like

Vienu brīdi visi baigi fanoja par corpse party, bet pašu spēli ir vērts spēlēt? Kāds ir arī izmēģinājis?

Esot jau daudz labāka par anime, esmu redzējis gameplay un neizskatījās tik slikti, lai gan nav priekš manis

Pašu gan vairāk uzrunā horror tēmas, bet tad uznāk slinkums, lai izpētītu. :smiley:

Es noskatijos anime, bet man nekas īpaši interesants nebija, nedaudz jocīgi šķita tas viss attainojums

Man patika spēle :smiley: bet kā tas viss tika atspoguļots animē ne īpaši :neutral_face:

1 Like

Skaidrs, tad laikam vispirms būs jāiziet spēle, bet to darīšu tikai kaut kad vēlāk, jo pēc 5 dienām iznāk Binding of Isaac: Afterbirth… tik ilgi jau esmu gaidījis. :smiley:

1 Like
1 Like

Izskatās baigi interesanta, gribētu zināt vai tāda spēle īstenībā pastāv Steam vai kaut kur citur

Paprasīju mammai googlei un spēle ir pieejama Steamā kā arī citās saitēs ja ir vēlme spēlēt bez maksas :D Bet cik sapratu tā nav oriģinālā spēle bet gan pārveidota priekš pc versijas? Sorry man nebija daudz laika pagooglēt vairāk bet spēlei jābūt tādai pašai :D

Spēļu sērija par kuru gadiem ilgi dzirdēts, taču esmu to tikai vienreiz mazlietiņ spēlējis ar PSP emulatoru. Neatceros precīzi kā gāja, vai nu man nestrādāja emulators vai arī spēle apnika. Neizskatās, ka tā būtu pārlieku dinamiska, ja šāusmenes aspekts neaizķer.