Comi Con Baltics - Viļņa 2017

Facebook pēkšņi uzgāju šo:


Es labprāt redzētu Sarah Andersen, bet Comic Con Baltics? No kurienes tāds uzradās? Grūti ar novērtēt, cik kvalitatīvs tas viss pasākums būs, ja tas ir pirmo gadu. Kāds domā šo apmeklēt? :sweat_smile:

3 Likes

Pēc saites izskatās ļoti labi… + vēl visi tie (savā ziņā) bigname cilvēki (nu, priekš Baltijas,). Kur viņi ņēma visas tās bildes tho, ja pasākums notiks pirmo gadu tikai? Mistika.
2.-3. decembris būtu reāli gucci, bet Viļņa ir gandrīz pasaules otrā pusē :frowning: mfw joprojām nav noliktas tiesības

bet, ja tā padomā, arī dashcon un fyre festival izskatījās labi uz papīra :smiley:

1 Like

Taadam vismaz ir kaut kaada perspektiiva, nevis kaa tam muusu vieteejam briinumam.

Ja nemaldos Comic Con divus gadus atpakaļ iegāja Krievijā (šogad būs otrs gads), noris vienlaicīgi ar “IgroMir”. Principā mani mocīja ziņkāre kad šamējie ienāktu Baltijā… kā arī biļešu cenas nav traģiskas, taču ieskaitot visus pārējos izdevumus - summa vienalga apaļa izripos…

Mūsu vietējais brīnums nav nemaz tik slikts, principā viņš velk, tikai kā dēļ dažiem faktoriem viņš kļūst mazāk pievilcīgāks. Protams ja CCB norisināsies katru gadu… emmm, var gadīties, ka WinterCon nomirs, ņemot pieņemsim šo gadu, tad var gadīties, ka lielākā daļa cilvēku naudu varētu iztērēt uz CCB, kā rezultātā WC… amm…, vobšem monētiņu nepietiks.

Man personīgi gribētos pat pamēģināt turp tikt jau šogad, bet ņemot vērā, ka tas ir decembris… brr, auksti metas.

P.S. Vēl apskatot savu lekciju sarakstu, secināju, ka otrais trešais decembris - man ir brīvs. Fu$(< ye…
Kāds neplāno ar braukt? XD

Iesaku pret šito izturēties bik ar skepsi it īpaši jo pati māksliniece visp nav minējusi neko par došanos uz šo pasākumu. (vismaz pagaidām)
Visp šitas pasākums kopumā izskatās diezgan sketchy

1 Like

Man viens draugs ļoti forši pateica pēc viņu reklāmas stenda apskates GameOn:" Ja šis vispār notiks tad tik šogad, jo nākamajam gadam viņiem naudas vairs nebūs" :smile:

Nu iekš litexpo.lt šis pasākums ir atzīmēts… var jau lēto variantu nopirkt, pa 10 eiro (viena diena), pat ja būs izgāšanās, tā nebūs tik sālīta.

Pa māksliniekiem ir tā, ka reizēm šādi pasākumi ieplāno, ķipa ka būšot, bet runā tikai vēlāk… mēdz pat gadīties, ka mākslinieks atsakās pēdējā mirklī.

Nu tas tā var būt…

ComicCon Russia tas pats bija - viņa uztaisīja vienu gadu un neko neteica par nākamo. Vienkārši - ja būs apmeklējums, kurš nesīs peļņu, tad rīkojam, pretējā gadījumā neko daudz nezaudēsim.

Ja Viļņā domāju ar var daudz ko atrast interesantu, ja nu kas…

Exactly so es vnk iesaku būt bik skeptiskam uz šo pasākumu jo nu uz papīra vienmēr visu var izskaistināt. Nebūtu jau pirmā reize, kad sasola baigi foršo pasākumu bet nekas nav beigās :smile:

Tas ir vnk skatoties, kādas naudas viņi gāž reklāmās. Tur jābūt sazin kādam apmeklējumam lai pēc tā vēl paliktu nauda, no kā uztaisīt nākamo konu

Airakstīju Sārai Twitter, par to vai viņa grasās apciemot šo pasākumu - redzēs vai atbildēs…

Lielākā problēma, vismaz manā skatījumā, ir tāda, ka viss tiek balstīts tikai uz kospleju un viss pārējais tiek veidots pēc principa “dariet, kā ziniet, vieta un laiks ir Jūsu rīcībā, mēs par šo neatbildam.”

Nu, te jāskatās uz to objektīvi. Ja tas ir pirmais Comic-Con Baltic, tad uz to jālūkojas kā uz pilotu. Viss atkarīgs no tā kāds būs saturs un cik liels būs pieprasījums pēc tā. Protams, nevar gaidīt Comic-Con San Diego apjomu, pie velna, pat VienradžKona apjoms ir apšaubāms, ko gan nav grūti pārspēt. Dienas beigās patērētājs ir tas, kas noteiks pasākuma izdevīgumu.

Atklāti sakot, taisīt tādus pasācienus decembrī ir liela kļūda tikai dēļ Ziemassvētkiem. Ja dzīves līmenis šeit būtu kaut vai kā Rietumeiropā, tad vēl varētu apsvērt, bet ņemot vērā situāciju tādu, kāda tā ir, tad decembris ir diezgan sāpīga tēma. It īpashi, ja mēs runājam par divu dienu ilgu pasākumu, no kā uzreiz izriet papildus izmaksas tīri priekš uzturēšanās, nemaz nerunājot par citiem izdevumiem, kādi var rasties.

Atļaušos nepiekrist. Izskatās pat ļoti labi izstrādāts. Vienīgais, kas šķiet aizdomīgs ir ārkārtīgi zemās biļešu cenas. Citādāk neredzu nekādas problēmas.

Viss atkarīgs no tā, vai izdosies piesaistīt pietiekami daudz sponsoru.

Tu domā VienradžKonu? CIk atceros, tik saaukstējos tos apmeklējot. :D

funny thing par sponsoriem: sākumā pie parteriem bija pierakstīti tādi milži kā Warner Brothers, Paramount Pictures un Universal Pictures. Vēlāk bija tikai Forum Cinemas un Litexpo. Tagad tur nav nekā, so mani bik māc šaubas ka tur būs kaut kas super gradiozs, kā viņi sola
Unicon vismaz ir noturējies pāris gadus pie dzīvības :grin:. Es runāju par tiem one time wonder coniem, kas sasola daudz visu kaut ko bet beigās viss ļoti smuki sagrūst, kad pienāk cona diena

Par šo brīnumu no nekurienes dzirdu runas jau pāris nedēļas. Mani visvairāk interesē kas viņus jumto, jo lieliem solījumiem vajag dziļu maciņu.

Neredzu skādi, ja tas ir tikai viena gada pasākums. Tas nozīmē, ka tu dabūsi grandiozāku pasākumu nekā patiesība vari atļauties. :grin: Gadījumā, ja orgi nepūš mums dūmus acīs.

Īsumā jāuzzina kas to organizē, tad var arī aizbraukt. Piemēram, ar GameOn viss ir skaidrs, tur ir jumts.

Nu 79€ par ceļu, biļetēm, viesnīcu un brokastīm ir super cena. Labprāt pats aizbrauktu, bet, kā jau ierasts, man šādu pasākumu laikā ir jāstrādā. :confused:

Biļešu servisa lapā kā organizators norādīts Buvau Kine, VšĮ. Domēnu reģistrējis tas pats uzņēmums.
Spriežot pēc http://rekvizitai.vz.lt uzņēmums sastāv no diviem darbiniekiem un tajā īsti negrozas nauda… :thinking: Nu ko, pagaidām pat UniCon Cafe šķiet par stipri nopietnāku uzņēmumu.

Cik zinu to visu pasāka kkāds čalis ar paprāvu naudas žūksni bet cik liels tas žūksnis patiesībā ir nemācēšu teikt

Kā minimums gana paprāvu priekš izstāžu zāles pasūtīšanas.


Ak manu, pēc trim dienām tiks celtas biļešu cenas.