Cik daudz kafijas krūzītes tu izdzer dienā?

Kas tek kārtīga geek`a dzīslās? Asinis vai tīrs kofeīns? Kāds ir tavs rekords vienā dienā pēdējo nedēļu laikā?

Kafijas tasīte - 1 punkts
250 ml enerģijas dzēriena - 1 punkts
500 ml zaļas vai melnas tējas - 1 punkts
500 ml cola - 1 punkts

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

0 voters

2 Likes

kafija ir narkotika draudzin nekriiti uz shii asmens

Pēdējā laikā mans rekords ir bijis 3 latte vai 0.5 melnas kafijas vienā reizē. :thinking: Grūti spriest kas bija jaudīgāks. Tas ir visnotaļ daudz priekš manis.

Tūlīt uzzināsim cik liela kaite te tā ir. Pagaidām nieka:
image

rekords 5 dienā, bet average 3 dienā :D Tgd tieši vienu dzeru :D

Es vispār nedzeru kafiju,bet enerģijas dzērieni ir mana vājība

kā kuru reizi, bet vismaz 1 dienā. :ok_hand:

Automātiski uz 11 punktiem :sweat_smile:

espresso - 3 punkti pls

4 puntki= kolas pļēgurs

es tāds sāku reiķināt, uz vieglo 14 uz kafijas. un saprotu ka tapat 11 ir maksimums. :frowning:

Enerģijas dzērienus nelietoju.
Kolu ļoti reti, var teikt ka vispār nē.
Tējas dabīgas dzeru, bet diez vai ka tās iederas tur pie tām zaļajām un melnajām.
Kafija - 1 reiz no rīta. Bet ar šaubos vai tas skaitītos kā punkts, jo tā ir šķīstošā kafija, ar 2 cukur karotēm un pienu ;d tik tā lai ir kas ātri pagatavojams un uzdzerams uz maizītēm ;d
nu tad laikam 1 punkts vai vispār 0 xd vai ar kāds 1,5 vai 0,5 , jo retu reizi kolu iedzeru un varbūt kāda no tām tējām skaitās tur ;d

Esmu prognozējis komūnas kafijas patēriņu par zemu. :D

1 Like

Izdzeru 2 - 4 krūzes ar kafiju dienā. Tilpumu tām neesu mērijis. Man jāatzīst nepatīk kafija kā tāda, bet tā kā tā ir vispieejamākā psihoaktīvā viela, un liek man būt produktīvākam, es to dzeru.

Man tieši patīk kā tā garšo un lielākoties tās radītais efekts man nav vajadzīgs vai pat ir nevēlams.

1 Like

:d heh es stradaju tada darba kur vienkar’si bez kafijas iztikt nevar izdzeru aptuveni 4-7 kafijas diena atkariba no darba apjoma :)
Kafija ta ir mana religija