Čik čirik, vien podkāst vajadzētu ne?

Attiecīgi ir viena ideja man, vajadzētu sarīkot vienu podkāstu. Galvā man virpuļo divas tēmas kuras varētu pacelt augšā.

  1. Aprunāt šīs sezonas košāko ziediņu Drifters - savdabīga animācija, sižets vēl savus galus neparāda, vien ūdeni saduļķo vairāk. Tā teikt ieskats un iespējāmā attīstība šai anime. Domājams 20min (varbūt) sanāktu gana ko aprunāt par esošajām trim sērijām. Domājams sanāktu attīstīt pat interesantu domu par šo anime.

Galvenie jautājumi, kas paceltos:
2. Esošā sižeta/personāžu novērtējums?
3. Vizuālās daļas novērtējums?
4. Iespējamā sižeta attīstība tajā skaitā koncperoloģijas teorijas?
5. Banālie patīk/nepatīk (mūzika, grafons, siski utt.)?
6. Kāpēc izvēlējāties šo skatīties un kāpēc citiem ieteiktu sākt jau tagad skatīties?

  1. Nemazāk interesanti sanāktu tēma “Mob Psycho VS One Punch Man”. Salīdzināt šīs abas anime ne tikai pēc sērijas kurš kuru izvālētu un kuram lielāks burkāns. Bet arī sižetā, pašus varoņus, koncepciju utt. Jo būsim godīgi - abi garadabri galvenajās vadlīnijās ļoti tuvu viens otram.

Galvenie jautājumi, kas paceltos:

Abu anime analīze: personāži (to attīstība, svarīgums, viņu motīvi, uzvedība utt.), vizuālā daļa, sižeta attīstība. Attiecīgi runājot par personāžiem - salīdzinam uzreiz abas anime, utt.
Un varam beigt ar banālo - kuram burkāns lielāks. Un kurš uzvarētu - !! ar pamatojumu kapēc?

Laiks: piedāvāju vai nu šo svētdien (6. novembris) vai nākamo svētdien (13. novembris). 19:00. Pulksteņ laiku varam bīdīt domājams. Bet jāsapulcējas jau varbūt min 15 iepriekš, lai visi visu sagatavo un noregulē.

@Menestrels @m1raz neatceros kurš vēl bija, bet laipni aicināti visi tākā.

Domājams ne vairāk kā 5 cilvēki. Podkāsts notiksies pie nosacījuma ja būs vismaz 3

2 Likes

@Podcast_grupa

P.S. šīs gabals nav redzēts. nemācēšu teikt ;(

Nešķiet nekas īpašs :smiley:

Izklausās pēc viena mini-podkāsta un viena parastā podkāsta. Noskatīšos līdz galam Mob Psycho un noteikti piebiedrošos podkāstam. Varu arī izveidot pašu ierakstu. Vislabāk podkāstus rīkot TS3 serverī.

Tev vispaar neviens nejautaaja… :smiley:

Awwww, aizstāvam Hellsing Ultimate 2.0? :smiley:

Nu, Hellsing Ultimate shkita gauzhaam garlaiciigs. Shis pagaidaam shkiet pietiekami piesaistosh. Vairaak deelj pashas animaacijas.

Animācija šķiet pilnīgi tāda pati, nu labi ne pilnīgi, bet gandrīz tas pats vismaz tad. Stāsta ziņā pagaidām piekrītu, ir labāks.

noskatīšos un padomāšu.

Ir redzēts, bet pa slinku, lai pievienotos un bezjēdzīgi pļāpātu :confused:

Neviena pļāpāšanas nav bezjēdzīga, tev tikai jāmāk atrast tās jēga.

1 Like

Neredzu tajā jēgu. Vismaz ne personīgu. (im selfish bastard!)

Probably ne pa tēmu, bet es nezinu īsti kur to teikt :smile:
… taču ja mēs runājam par podkāstiem… es ceru ka kaut kad nākotnē tiks organizēts vēl kāda cona apskata podkāsts. :'D

Cik atceros nebijam palaiduši iespēju piedalities podkastos pēc cona un noķert nedaudz haipa. :3:

Piedod… man liekas, ka tavā teikumā ir kļūda un es īsti nesaprotu tavu ideju. ono"

Pēc katra cona mēs tiasam podkāstu. Podkāstu publicējam soc tīklos. Cilveki ierauga podkāstu noklausās un pie reizes nāk iečekot kas te notiek. Daži no tiem paliek šeit. Daži ik pa laikam stalko, bet fakts paliek fakts. Podkasti ir sava ziņā reklāmas rīks. Protams kārtējie podkāsti par tēmām nenes nekādu trafiku un drīzāk ir veids, ka mājīgi ar tēju pasēdēt patīkamā kompānijā un parunāt par konkrētu tēmu. :slight_smile:

@Podcast_grupa runjot par Drifter, Jūtu, ka man būs ko teikt. :smiley: Piedalos. :smiley:

Jā… vispār Wintercon 2015 podkāsts man ļoti patika ^^

… bet man liekas, ka netika izveidots podkāsts par Unicon 2016 (?) Vai arī es esmu to palaidusi garām?? :sweat_smile:

Lieta tăda, ka uniconā no visa stuff biju vienīgais units un biju morāli nespējigs vēl arī rikot podcast.

Es arii biju? Tikai saslimis. :smiley: