Chillin’ in My 30s after Getting Fired from the Demon King’s Army - isekai bez isekai

Šīs sezonas seriāls, kura pārmērīgi garais nosaukums jau liecina, ka oriģinālmateriāls ir bijusi novele. Pazīstams arī zem nosaukuma: Kaiko sareta Ankoku Heishi (30-dai) no Slow na Second Life.

Šajā stāstā kāds ierindas kareivis zaudē savu darbu un ir spiest šķērsot robežu “cilvēku” zemēs, par kurām tas neko nezin. Tādēļ rodas izteikta isekai gaisotne, lai gan te nav nekāda isekai. Pats pa sevi varonis ir neredzēti spēcīgs un iepriekš nenovērtēts utt. Pats visums ir izteikti klišejīgs un tēmē uz politiskām spēlēm, tai pat laikā to nevar nosaukt par sarežģītu.

Skatīties var, taču labas animācijas vai oriģināla un aizraujoša sižeta te neatradīsi. Power fantāzija ko noskatīties, ja šosezon nav ko skatīties.

3 Likes

Izlasu virsraksta pirmo daļu sākumā un domāju, ka Daniels grasās aprakstīt sevi… :rofl::rofl:

2 Likes

Eu, es vēl zaļš un sprigans! Līdz trīsdesmitniekam tālu. :D

Bet kalt plānus nav nekad par vēlu.
Nav jau tik tālu vairs… :grin:

1 Like

Tā jau ilgtermiņa plānošana. Dzirdēts gan, ka 30 ir zelta laiki, gan, ka pēc 30 beidzas dzīve. Ceru, ka vēl esmu kūniņa kas tikai izšķilsies pie trīsdesmitnieka. Nevis naktstauriņs, kas šobrīd lido ugunī. :joy:

Nice, jauna manga, ko lasīt.

Tad tomēr pirmavots ir manga nevis novele?

Nē, man pie kājas pirmavots, es mangu lasīšu :D

2 Likes

A ja nu mangas nav? :D

Pārsvarā ja novelēm ir anime manga arī būs :D

1 Like

Eh, veicas Jurčikam.

1 Like

Kā tas ir - nav?
Google is your friend: Read Kaiko Sareta Ankoku Heishi (30-Dai) No Slow Na Second Life Vol.1 Chapter 1: The Dark Soldier Fired on Mangakakalot
Translation’s pretty shit tho, as usual ;(

Nomainīju divus saitus, lasot šo mangu, mangakalot bija lapa, kas nebija uploadojusies pilnībā, tad vienā citā saitā serveris bija kkāds nogruzīts un vienā jaukā brīdī atteicās ielādēt čapteru.
Piezemējos pie https://mangabtt.com/manga/kaiko-sareta-ankoku-heishi-30-dai-no-slow-na-second-life-16071
Manga reāli feina, kā reiz manā gaumē, un es esmu tikai 26 čapterus izlasījis, vēl ir bik palicis.