Chess: Game of Kings jeb ne tik nūģisks pēc populāra seriāla

Jel topat sveicināti, dāmas un kungi! Meitenes un zēni!

Mūsdienas ir visādi “Battle Royal” šedevri, “deathmach” un PvP šedevri, citādi radījumi kur sacensties. Tomēr ir tikai viena pa īstam varena, nervus un prātu lauzoša spēle.
Spēle, kas aizsākas vēl civilizācijas pirmsākumos. Vēl zeme bija verdoš buljons kur tavi priekšteči peldējot centās izdzīvot!

ŠAHS!

Šahs vienmēr man paticis, tad nu pēdējā laikā viņu esmu pasācis spēlēt. Spēlēšanai izmantoju chess.com platformu. Pa savam ir laba un noderīga īpaši tiem, kas vēlas iemācīties spēlēt. Ir statistika un detalizēti var apskatīties, kas pēc programmas datiem (?) ir bijis pareizi vai nepareizi. Par papildus samaksu var vēl kaut ko vairāk pētīt - laikam. Tomēr ir daži momenti, kas neļauj spēli izbaudīt vai pabeigt, kā pienākas. Atkal, iespējams, tas saistīts ar šaha noteikumiem, kurus nezinu, taču maz ticams.


Pluss kaitinoši, ka nereti cilvēki nomet spēli tā vai citādi, un tā skaitās kā uzvara dodot pluss reitingu, kas nav pareizi manā skatījumā.
Interesē cik šejieniešu spēle. Varētu uzspēlēt kādu partiju. Varbūt pat mini turnīriņu sarīkot.

Mans profils: https://chess.com/play/Kadiljaks
Draugu saite (piereģistrējoties būsim uzreiz draugi):https://friend.chess.com/Erpz
Izaicinājuma saite: https://play.chess.com/ab8bG

Pēc novērojumiem bieži met nost “amīši”, ja strauji sāk zaudēt. Āzijas ļaudīm nereti zūd savienojums - tākā arī risks, ka spēle pārtrūks. Par pārējiem - nekā slikti nav sakāms.

2 Likes

Kad tu iesāki ar battle royal runu ienāca prātā šis:

Es Queen’s Gambit seriālu veiksmīgi pārdzīvoju bez pievēršanās šaham. :D

Parasti ar galdaspēlēm saskaros lielākās grupās. No tāda skata leņķa, 2 spēlētāju spēles ir neparocīgas, it īpaši smadzeņu resursus prasošas 2 spēlētāju spēles. Šahs būtu tā spēli ko tu mērķtiecīgi ej kaut kur spēlēt nevis nejauši, pie reizes uzspēlē. Tā nu tai pagaidām eju garām ar līkumu.

Kaut kur taču ir jāpalielās XD

1 Like

image

khmmm… tie nosaukumi tomēr reizēm iespārda. Izklausās pēc vienām no tām filmas/spēlēm kurām ir maksimāli garš nosaukums un cenšas izklausīties kruti, taču beigās pšiks vien ir.

Es vairak iekritu Ai vs Ai bet GothamChess patikami padod info manuprat

1 Like

Atklājis esmu priekš sevis tādu atvēršanu kā Bongcloud, kas faktiski reprezentē muļķīgāko gājienu, taču nereti pretinieki ir neizpratnē.
Hint - pie šādas stradēģijas var uzvarēt trešajā gājienā.
Pēdējā laikā vispār esmu sācis muļķi mētāt…

board

1 Like

kamer tu mulkojies

1 Like

akddd jaaaa! reali milu sahu- es tomer lietoju lichess- tur man ir vieglak parskatit visu :) ja gribi varu tevi addot gan lichess un chess.com- varam kautko uzraut (es neesmu parak laba- diezgan mid, ja ktka viltiki izej ara tad mani varetu nomatot bernu veida :sob::sob::sob::sob:)