Chainsaw Man - motorzāģi, asinis un meitenes

132254l
“Chainsaw Man” ir darbs, kas ir tikpat dīvains un aizraujošs, cik tas sākumā absurdi izklausās. Autora Tatsuki Fujimoto darbs ir savdabīgs ar savu stāstu, kurā satiekas šausmu žanrs un humors. Stāsts seko Denji dzīvei, vienkāršam puisim ar ne tik vienkāršām problēmām, kurš pēc neparasta notikumu pavērsiena kļūst par Chainsaw Man. Jā, viņš var pārvērst savas ķermeņa daļas par motorzāģiem.

Denji dzīve ir pilna ar briesmoņu medībām, cīņām par izdzīvošanu un meklējumiem pēc personiskās identitātes. “Chainsaw Man” piedāvā skatītājiem ne tikai asus sižetus un asinspilnus cīņas skatus, bet arī ieskatu varoņu emocionālajā dzīvē, viņu cīņās un uzvarās. Fujimoto spēj izmantot šķietami absurdo sižetu, lai izpētītu sarežģītas tēmas, piemēram, cilvēcību, draudzību un zaudējumus. “Chainsaw Man” ir unikāla skatāmviela, un tās neatkārtojamais stils noteikti atstās iespaidu.

2 Likes

Zemāk rakstiska putra, kas nav īsti strukturēta, jo rakstīta vienā piegājienā bez konkrēta plāna. Tīri balstoties uz paša emocijām un domām pēc stāsta pabeigšanas.
Šis nav seriāla apskats, bet gan mans domu izklāsts.

Diezgan ilgu laiku biju iepauzējis uz anime skatīšanos un mangas lasīšanu. Varētu būt, ka gada laikā uzmetu aci vienai anime un netieši tiktokā sekoju līdzi One Piece sižetam.
Mājās garlaikojoties, lejupielādēju vairākus batchus ar anime gandrīz pēc nejaušas izvēles un viens no tiem trāpijās Chainsaw man. Kopš jau internetā parādījās runas par šo darbu, es no viņa esmu izvairījies. Kur skatās vislielākā publika, man ir vislielākās bailes ķerties klāt.
(Demon slayer un Jujutsu Kaisen tāpat neskatīšos)

Zemāk sākās anime spoileri.
Mangas spoileri būs aizkrāsoti.

Oh boy, ko tik es palaidu garām visu šo laiku.
Jau no pirmajām 10 minūtēm iepatikās seriāls un sākās maratons. Varētu būt, ka vismaz 5 gadus man nav bijuši nekādi maratoni seriāliem. :D 24h laikā noskatīties anime un izlasīt mangu līdz Academy Saga - diezgan iespaidīgi priekš manis. :D
Varētu būt, ka viens no iemesliem kādēļ seriāls uzķēra mani ir galvenā varoņa bezcerīgā situācija un Makima satikšana. Nedaudz arī fakts, ka es internetā kaut kur biju redzējis, ka Makima esot manipulatīva. Tā nu mani ieinteresēja pats tēls, jo sākotnēji nekas par to neliecināja.

Tālāk jau radās interese par pašu pasauli. Kas tie par briesmoņiem, kādas tiem ir spējas un ko tie ēd pusdienās. Par pusdienām tika noskaidrots, atlika tikai turpināt skatīties līdz noskaidrošu atbildes uz pārējiem jautājumiem. Pēc tam sāka ieinteresēt pašu briesmoņu (atvainojos, velnu - dēmonu, saucat kā gribat) rašanās cēlonis un kas tie par kontraktiem, ko cilvēki noslēdz ar briesmoņiem.

Pēdējais piliens bija Power iepazīstināšana seriālā, atpakaļceļa vairs nebija. Dodiet man meiteni ar rozā matiem, nedaudz atlaistām skrūvēm un mana uzmanība tiks pievērsta. Tēls pats par sevi haotisks, neparedzams, bet tajā pašā laikā ļoti patīkams un nomierinošs.
Internetā ir teiciens (drīzāk padoms) - don’t stick in crazy. Laikam nebiju mājās, kad dalīja veselo saprātu, jo šādi anime tēli pievērš manu lielāko uzmanību.

Seriāls pats par sevi bija ļoti skaists un aizraujošs, bet beigas ir diezgan norautas. Ļoti nepieciešams turpinājums. Cik saprotu, nedaudz stāstu paturpinās filma, bet diemžēl, tas arī neparādīs vislabākās stāsta daļas, kas pašlaik ir atrodamas tikai mangā.


Mangas spoileri


PAAAAAWER best gurl

Par cik seriālā nespēju noskaidrot kāpēc Makima - jauka, skaista un apzinīga grupējuma vadītāja skaitijās manipulatīva, vērsos pie mangas pēc atbildēm.
Diemžēl, mans bad habit ir reizēm uzmeklēt atbildes vai informāciju jau skatīšanas/lasīšanas laikā, tādeļ redzēju, ka Makima ir main antagonist un Power nedzīvos līdz mangas beigām. Tā nu radās tikai vēl lielāka vēlme pēc iespējas ātrāk turpināt mangu līdz viss sižets tiks izklāstīts, because I DON’T NEED SLEEP. I NEED ANSWERS.

Best cooks in the town

Vislabākā stāsta daļa tieši sākās mangā, kur pamazāk atklājās Makisa patiesā būtība, manipulatīvā daļa un viņas patiesie plāni. Like holy shit, that was fucking unexpected.

Cake? Anyone?

Screenshot 2024-04-07 004102

Shit just went real bad after this. Sirds sabruka, jo Power bija viens no lielākajiem iemesliem, kas ievilka mani seriālā un redzot visu viņas personības attīstību, kas notika sižeta gaitā…
Shit just when that bad, that I don’t even know how to explain the rest of story.

Even after everything she did, I like her as character as well


Ļoti žēl, ka anime fani visticamāk arī nekad neredzēs pilno sižetu, kas tieši ir labākā daļa, tādēļ visiem, kuri ir redzējuši anime, iesaku turpināt ar mangu.

In the end, I just want to humbly say that if I had to pick waifu, Power would be my choice for now at least.

Protams, redzot šādu teksta apjomu no MANIS un pietam par anime, var secināt, ka šis darbs mani atstāja ar dziļu tukšuma sajūtu, ko šobrīd nekas cits neaizvietos. I need more of this, for example, anime adaptation of the rest of the series.

5 Likes

Can’t wait for the Reze movie

We need whole story animated. ;_;

šitā un Hell’s paradise :kawaii_potato:

Šo vērts skatīties?

hard to say…noskaņas ir nedaudz citādākas manuprāt. vizuālais aspekts hells paradise likās nedaudz stiprāks, tas viss botāniski savērptais budisms nedaudz ierobežoja pretinieku dizainus, ļaujot spīdēt radošumam. Tomēr… chainsaw man mangā ir krietni lielāks despair jūtams, savukārt, neskatoties uz to cik asiņais gabals tas ir, hells paradise šižetam svarīgie galvenie tēli mira salīdzinoši maz, un pat var teikt ka bij laimīgas beigas

1 Like

Chainsaw Man bija labs. Man patika varoņu dizains un cīņas, it nīpaši kad cīnījās ne galvenais varonis. Stāsts ir tāds drusku skarbs, drusku mežonīgs, bet jāpiekrīt, ka 12 epizožu animei bija mazuma piegarša.

It kā bija labs, bet es pat nenoskatījos līdz galam. :D Tas ir tāds anti varoņu fantāzijas battle royal. Varoņiem tur nebija ne vainas, stāsts vienkāršs, visums mani ne pārāk interesēja - stāstīt īsti nevar, jo tie būs lielie spoileri. Chainsaw Man man noteikti likās soli augstāk.

1 Like

Power un Denji sibling dinamika ļoti carrijo stāstu in my opinion. The chaos doesn’t get disturbed un Power noteikti iegūst daaaaaaudz labāku story kā labs chars, nevis side love interest, ko dažkārt šoviem patīk darīt, kad ir clear top gun aka Makima.

Buddy Stories ir one of the best spin-off stories I’ve read.

1 Like

Reze best girl