Čaau visiem?

Tātad, esmu šeit. Man šo saiti ieteica… (Pag, es nemaz nezinu viņas niku. Ievietošu to šajā sarunā vēlāk)
Es 100% nezinu, kā šitās foruma padarīšanas strādā, aizrādiet, ja daru ko nepareizi.
Faktiski anime skatos 3. gadu, lai gan kopumā esmu noskatījusies visai maz. Vienreiz dušā sēdēju un skaitīju :smiley: - tie varētu būt ~15 anime šovi. Man ir tendence ieciklēties uz vienu šovu, tad arī izlasu mangu un meklēju visu iespējamo fanart :grinning:. Pašlaik man ir ekstrēms Jojo’s Bizzare Adventure periods (un jā, es lasu mangu, tagad esmu kaut kur Steel Ball Run vidū). Ļoti patīk arī Gekkan Shoujo Nozaki-kun, katra jaunā nodaļa liek man pārsmieties. Pēdējā anime, ko noskatījos, bija One Punch Man, tā tagad, šķiet, ir viens no maniem mīļākajiem šoviem .
Man arī nav nekas pret shipping, bet cenšos ar to nepārspīlēt. Esmu arī… noteikta žanra cough yaoi cough cienītāja, bet arī ar to cenšos pārāk neaizrauties. (Vienu brīdi gan biju ļoti liela Dramatical Murder fane.)
Nobeigumam - random fakti par mani:

  • Reizi mēnesī es mēdzu uzzīmēt kādu briesmīgu fanart;
  • Mana draudzene reiz ļoti smējās, kad es Noragami shinki nosaucu par “dievu gadžetiem”;
  • Man mājās ir Dio Brando plakāts, un nē, es viņu nepielūdzu (tikai mazliet);
  • Esmu bijusi 2 Uniconos un 1 Winterconā.
  • Man ļoti patīk memes, un it īpaši stulbi Šreka joki;
  • Pirmā anime, ko es noskatījos, bija Free!. Bez komentāriem.
4 Likes

Welcome to the dark side of the internet!

We, or I, have cookies, but I don’t share food!

Enjoy your stay!

Unnn, gadiijumaa Liiga neieteica? :smiley: Liidz shim vinjai visas Madaras paziistamas. :smiley:

2 Likes

Sveiciens forumā!

Es hangoutā, kad ierunājos, ka skatos JoJo, man uzreiz divi cilvēki ieminējās par Madaru, kura ļoti fano, tātad es minēšu, ka tā esi tu :smiley: Tā bija Julia ūūn otro cilvēku gan neatceros.
Un par to kā forumā ko darīt nav jauztraucas, tik ieraksti komentāru/savas domas jebkurā topikā un vai iesaisties kādā aktīvā sarunā ar citiem. Mums jau ļoti patīk aktīvas sarunas par visdažādākajām tēmām :slight_smile:

3 Likes

Welcome! This is a place where spam is a living, breathing thing!

2 Likes

Sveicināta forumā! :slight_smile:

Sveika, prieks ka pievienojies mūsu forumam.Es ceru ka ātri vien pieradīsi pie foruma spama.
Galvenai lai tev garšo ēst, patīk spamot.

starpcitu ko nozīmē tavs niks un vai ir vieglāk ko var izmanto ? :smiley:

Čau! Vismaz kaut kāda jēga no tā Free! ir, piesaista hobijam meitenes. :smiley:

2 Likes

Izklausaas peec Dragon Tongue vai Elven

Čau Yaoi fane, ceru mēs varēsim jaukus fanartus kopā sarakstīt par kawaii varoņiem no Dramatical Murder un Varbūt pat Junjo Romantica? >__<

Es esmu Mafii, jeb ši foruma mazais melnais kaitinošais kaķītis.
Ceru, ka mēs sadraudzēsimies! ~Meow…

Ā, un jā tur augša ir tāds mazs skaļrunīts, blakus lupai, tur lielie čati notiek!
Jauku spamošanu! ^_^

1 Like

The f*ck am I doing here ir nika skaidrojums.

1 Like

Nevajag obligāti patikt pašai spamot, bet vairāk paciest to spamu, kas te dažkārt ir, jo dažkārt tas ir liels spama apjoms.

Pieņemu ka tās ir spēles :smiley:

Ne obligaati. Jebkaada fantasy mitologija.

Čau! Ralfs jau piedāvāja cepumus, bet es arī varu viņus dot. Sveicināta forumā - izpriecājies.

2 Likes
3 Likes

5 points to @Arnissan

1 Like

varu piedāvāt tēju pie cepumiem

1 Like

And here I was, thinking I can finally feel smart. xD

1 Like

Vispār jā, viņu sauc Līga :grin:

2 Likes