Bundles, free keys and other cool cheap gaming stuff

Inboxā var uzlikt epastu forward no konkretiem email iestatījumos.

Tev nav android telefons? :o

@m1raz and what will it do?
@DiviViens i have. soooo? kāds inbox app or what? negribas lieku augšuplādēt telefonā, jo nav vietas programmām. Tā jau vienu otru dzēšu, lai citas ielādētu. bet ja prasi cita iemesla pēc, why?

uzstadit, lai visi email no humblebundle domēna naktu uz tava galvena gmail, ka Forward.

tikko paskatijos, šo fukciju aizvietoja ar visu vestuļu pārsutišanu. Meh…=_="

Nu par cik android izstrādātājs ir google, vissērtāk telefonu izmantot, ja lieto gmail. =_=‘’

12 USD par Overwatch ir lētākais piedāvājums kādu esmu līdz šim redzējis. battle.net tas ar atlaidi maksā 20 EUR.

Ja lieto gmail. Bet es tak teicu, ka man ir inbox. ok ir viens otrs gmail konts, bet baigā čakarēšanās xd

Tavā telefonā ir vienai vai pat vairākas epasta aplikācijas, tu vari pieslēgt savu inbox kontu kādai no tām.

https://www.humblebundle.com/monthly/activate-discount?gamekey=YtyncacSYZWpGavH
10% atlaide HumbleBundlā. Lēto var nopirkt vel lētāk. ;)

Tu runā par abonementa atlaidi HubleBundle veikalā vai arī mēģini kādam iesmērēt savu referāli? :D

Tā ikmēneša abonementa 10% atlaide veikalā nav no tām sliktākajām, jo summējas kopā ar parastajām atlaidēm.

Ta dod 10% atlaidi. Es, cik sapratu, neko no si nesanemu.

P.S. WTF Tiesi AF garumzimes neiet xD


GET SHADOW WARRIOR 2 FOR FREE
ja vel kads nav panemies

1 Like

Nokavēju :cry:

Bet Shadow Warrior Classic Complete var dabūt tur pa velti.

Damn, this one is nice.

$1 = €0.88 - Scribblenauts Unlimited , Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition , Batman™: Arkham Origins .

$4.10 = €3.60 - Tās pirmās 3 spēles + Bastion , Mad Max , Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition , un 10% atlaižu kupons priekš LEGO The Incredibles .

$12 = €10.54 - Tas viss iepriekš minētais + Batman ™: Arkham Knight , Batman™: Arkham Knight Season Pass (Includes all Premium Edition DLC)

Es pats paņēmu pa $4.10 = €3.60 .

https://store.steampowered.com/app/43110/Metro_2033/

Free game , paķerat kamēr vēl varat, jo pa velti tik uz 24 h .

Edit: links neiet, tā ir Metro 2033 , ejat uzmeklējat steamā, bet oriģinālā versija nevis redux.

help me, fix it pls. you have that kind a power.

@Menestrels help pls

Free for 24h