Bundles, free keys and other cool cheap gaming stuff

Nu, ko es nedaudz patērējos jau un nopirku pa lēto kkādas 6 spēles un 2 pa dārgo (Nioh complete edition un SAO Fatal Bullet)

welp, jāgaida nauda un kaut kas arī jānopērk. ;D

Skatos un redzu atlaides, arī gribētos nopirkt, maz naudas, bet ko lētu varētu, laigan pc ir kaka un jāpērk kas vecs un labs, bet beigās es paspēlēšu un nepabeigšu iespējams spēli, tad beigās tā arī nekā nepērku. Gribētos ko nopirkt un spēlēt, bet apzinos ka negribas. Laikam gribas, lai gribētos spēlēt kaut ko xd

get it for free

2 Likes

The redemption deadline is August 11th, 2018 @ 10:00 am Pacific. You have 15 days left!
Immediately after August 11th, 2018 @ 10:00 am Pacific, the Steam key will magically vanish as if it were just a figment of your imagination, leaving this cryptic message behind in its wake.

https://www.humblebundle.com/store/promo/rpg-weekend/?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2

Ni no Kuni pa 30E

https://store.steampowered.com/app/222880/Insurgency/

Insurgency
Add to kolekcijai vai add to uzspēlēt.

2 Likes
1 Like

starter edition ir pa velti uz noteiktu laiku, pasteidzaties


free game

1 Like

@Onii_chan, Nākošājā Humble Monthly Overwatch. Izskatās, ka nāksies mēgināt spēlēt so Paladins klonu. =_="

1 Like

Es jau mēģināju - nesanāca. :D Nolādētais HB, varēja iedot jebko citu. :D

Cik bieži tur var nopirkt to spēļu bundle pa tām 1$ 6$ 15$ 25$ cenām? Kā viens beidzas tā ir otrs vai? cik bieži tie ir pieejami?

Yeah. Ieprieksejais bija tik labs, ka nopirku no diviem acc, lai gan Lara Croft, gan Tales būtu. Šīs meh. :frowning:

Man kinda gribējās laru, bet sniper elite. :D Divreiz pirkt čota nevilka.
Ceru, ka šomēnes pārējās spēles izglābs dealu. :D

~reiz nedēļā parādās jauns. Tas ir parasts bandls. Tie vienlaicgi ir vairāki aktīvi dažādās kategorijās.
Humble Montlhly ir cita lieta. Tā ir vienmēr par 12 EUR un vienmer nāk komplektā AAA spēle + 7-9 AA

ja galīgi nepatiks, refund politika attiecās arī uz monthly.

ahhh. žēl ka nesekoju līdzi tik aktīvi. Gan jau daudzreiz pa 1$ var dabūt vismaz 1 jēdzīgu spēli, ja jau tagad bija binary domain un laikam citā reizē dmc dmc .
jap zinu ka tas montlhy ir cits.

Uzliec email subscription. Tev nāks info par jauniem bundle.

i have inbox not gmail xd tad ir jāmaina tur epasta adrese ;d