Brauciens uz Ogri, kad uzsnieg sniegs ✨

turpinot no kopējo mītiņu ideju saraksta, tad piedāvājumā tagad ir :sparkles: Brauciens uz Ogri, kad uzsnieg sniegs :sparkles:

Ogre ir kā mazā Hallmark filmu pilsētiņa, kas tiek skaisti izgaismota Ziemassvētku laikā, padarot to par mazu fairytale village!

plānojas 17.decembrī, 3.adventē ap plkst. 17:00/18:00, proti kā pienāk tumsa, lai redzam visas skaistās lampiņas, tiekam padzert kādu karstu dzērienu (Ogrē arī ir Ezītis @Menestrels lol) un pavadīt laiku svaigā dzestrā gaisā, ķerot christmas vibes! :kawaii_potato:

piedāvāju braukt ar vilcienu no Rīgas (plkst. 17:18) vai ja sarunāsim auto - brauksim ar to!

Vai Tu brauksi?
  • Jā, braukšu
  • Vēl domāju
  • Nē, 3.advente mājās jāsvin ;D
0 voters
1 Like

Daniels netiek no tiem ežiem nekādi vaļā XD

17 decembrī ir arī tā gibli filma

Tehniski jau tieku, tāpat uz rīgu jabrauc jo pirmdien darbs, bet vēl īsti nezinu vai gribu tho

cikos viņa ir?

no stress, vēl divas nedēļas ir laika apdomāt - es vnk laicīgi iemetu ;D

1 Like

Hmm 14:30 ja nemaldos

tad varētu arī apvienot ar vēl vienu no mītiņa ideju saraksta - kopīgu movie-night
lai gan, man movie-night vairāk asociējas ar dīvānā gulšņāšanu mājās pie TV ar snacks and drinks :thinking:

Man plāns braukt šīs brīvdienas, so diez vai došos ar jums

varēsi dot feedback, ko obligāti ir jāredz

Ja nebūs vētra, tad braukšu ;D

Man 16:00 koncerts ar ģimeni :(

nu Ogrē grēks neiet uz Ilzīti, just sayin ;D :D

Es eju uz Ghibli filmu un tur seans beidzas mazliet pāri pieciem. 17:05 vai tamlīdzīgi.

1 Like

Ilze netur pat sveci klāt Niko, imho

nākošais vilciens ir 17:18 ;D

Hmm, interesanti.

Vsp palūrēju laika ziņās, tāds so so laika būs

Takš u for real? Es laika ziņām neticu pat uz rītdienu, kur nu vēl vairāk kā nedēļu uz priekšu.

Yr.no ziņas ir diezgan ticamas