Brauciens uz Nyaaa (ar lapsām)

Myau!
Šogad mēs ar @Vikonija atkal taisāmies doties uz Nyaaa ar mašīnu un plānojam noorganizēt mazu grupiņu 5-6 cilvēki. Mēs esam 2 braucējas, tātad paliek 3-4 brīvas vietas. Starp 3-4 dalībniekiem atkal gribam kādu ar tiesībām, kurš būs ar mieru visu ceļu braukt pie stūres. Ir jau padomā vieta dzīvošanai ~12,50 eiro par nakti no cilvēka. Mašīnu meklēsim ar gāzi, lai lētāk.
Izbraukšana gribētu piektdien no rīta, lai varam aizbraukt uz pastaigu pa koku galotnēm un sestdien vieglāk sataisīties kosplejam. Provizoriskās izmaksas ~37-40 eiro ( 24 eiro nakšņošana 2 naktis + 13 eiro mašina un benzīns) Nav iekļauta biļete pasākumam. Nyaaa notiek 1-2 jūlijā, izbraucam 30.jūnijā no rīta, atpakaļ 2.jūlijā vēlu vakarā.

Ja kādi, jautājumi,droši rakstiet.
Piesakieties līdz maija beigām, lai varam laicīgi veikt rezervācijas. :wink:

Jūsu Foxies! :slight_smile:

4 Likes

kapec 30,jun?

Pagājušajā reizē mums nesanāca aizbraukt uz debestakām, to tagad gribētu izdarīt 30.06.
Izgulēties no 5dienas uz 6dienu un tad taisīties uz Nyaaa. Tiem kuri vienkārši baudīs pasākumu ir labi arī braukt 6dien no rīta, bet man personīgi kā kosplejerim bija ļoti grūti - agri cēlos, kā ieradāmies viesu namā uzreiz vajadzēja taisīties, lai paspēt uz prejurging. Es neatpūtos un pirmdien darbā biju nekāda.

Protams, ja neviens no līdzbraucējiem nevarēs 5dien braukt, tad jau brauksim atkal 6dien no rīta.

Vai gadījumā nav nekas zināms par pieteikšanos cosplay konkursam Nyaaa? Gribētos pieteikties bet nav ne jausmas vai neesmu jau nokavējusi…

Es vel domāju par pievienošanos braucēju kompānijai, jo 30 jūnijā man iekrīt dzimšanas diena, bet 3. Jūlijā man jau jabut iesniegt dokumentus universitātēs. Liela iespēja ka maybe savu cosplayu atlikšu tomēr uz uniconu…

Par konkursu vēl nav zināms.
Kā jau teicu, ja daudzi nevarēs 5dienā braukt, tad dosimies 6dien no rīta kā pagājušo reizi.

Tad skaidrs. Paldies par info! ^ ^

Uz doto momentu esam 4 braucēji, kuri tiešām tiek uz Nyaaa,kā arī šoferis ir pieteicies. :slight_smile:
Tie esam es, @Vikonija, @Hikikomori un šoferis.
Meklējam vēl vienu dalībnieku, kas 100% tiek uz pasākumu.

Vēl projām plānojat izbraukt piektdienā?

Ir 50/50. Kad nokomplektēsim visu sastāvu, tad zināsim kuru dienu izbrauksim.

Tip cik saprotu tas ir lietuva?

Jā, pilsētā Utena.

Sk ja bus brivs aizlaidisu

Jau visi 6 braucēji ir sarunāti.
Pēc plāna izbrauksim piektdien, varēsim vēlāk padalīties ar savu pieredzi. :slight_smile:

1 Like

Tas jau man netrauce ka vietas nav es ar savu masinu brauksu tik laicigi jasaplano vis

Ja izdomasi braukt, tad taja nedelaa dod zinu. Varbut, vareshu tev, ka lidzbraucejs pievienoties. Bet ar bus japlano bik ))