Brauciens uz Animatsuri 2017 Tartu

Mēs Foxes atkal plānojam braucienu, bet šoreiz uz Animatsuri, kas notiks Tartu Igaunijā.
Plāns ir braukt uz 3 dienām (22.-24.09), bet galīgais lēmums tiks pieņemts, kad salasīsies pilna grupa. Ar mums šobrīd jau ir 3 cilvēki, paliek vēl 3 vietas. Kā vienmēr meklējam šoferi. Maximālā summa 45 eiro bez ieejas biļetēm pasākumā, bet ir iekļauta mašīnas noma, degviela, nakšņošana.

4 Likes

Tātad atkal plānojat izbraukt piekdienas rītā?

Jā, lai nākamajā rītā varam mierīgi sataisīties. Pietam Tartu ir daudz ko paskatīties, kaut vai AHHAA zinātnes centrs.
Bet tas nav 100%, izlemsi tad kad būs pieteikušies cilvēki.

Nešaubos, ideja ir laba, taču es netieku. Esmu braucējs tikai piekdienas pašā vakarā vai arī sestdienas rītā.

Izklausas interesanti… vai pagaidām var aizsist vienu vietiņu? Man gan arī labāk patiktu piektdienas vakars, bet vēl redzēs kā man būs ar uni ^ ^

Jau ir divi braucēji, kuri balso par vēlāku laiku. :grinning:

Var jau braukt vakarā, bet sanāk pārmaksāt par neko. Jebkurā gadījumā mums vēl vajag šoferi.

vari braukt ar unicon. viņi origanizē to autobusu, vai arī pašrocīgi.
ar mašīnu gan ir foršāk :'D

Es esmu braukusi ar Unocinu. Nav ne vainas , bet baigā burzma visus savākt un izbraukt laicīgi. Tādēļ gribam braukt piektdien, lai var izgulēties, mierīgi sataisīties un nestresot. Man ļoti patik abrauciens uz Utenu. Mums bijam mazā ekskursija, mājā bija sauna un biljards, vakrā čilojām. Nākamājā rītā mierīgi sataisījāmies cosplejam.
Ja jau tērējam naudu ceļam, tad gribās maksimumu izspiest - ekskursija,cosplay un atpūta.

1 Like

tādā ziņā jā

Protams, varu, taču pirmām kārtām man jāizmēģina veiksme un jānodrošina galvu skaits pie vietējās grupas. :grin:

1 Like

Update!!!

Plāns ir braukt uz 2 dienām (23.-24.09), izbraucam sestdien agri no rīta. Ar mums šobrīd jau ir 3 cilvēki, paliek vēl 3 vietas. Vēl jo projām meklējam šoferi.
Maximālā summa 35 eiro bez ieejas biļetēm pasākumā, bet ir iekļauta 7vietīgas mašīnas noma, degviela, nakšņošana par 1 nakti.

Super! Der! ^ ^

Lieliski, piesakos!

Tagad mēs esam 5 braucēji, vēl jo projām meklējam šoferi.

Varu iemest paziņojumu FB lapā. Mums nepieciešams kas īpašs, piem., pareizas klases tiesības?

Mēs jau ielikām paziņojumu fb, tiesības parastās B kategorija. Kā vienmēr atrast šoferi ir pats grūtākais.

Vēl viens posts par skādi nenāks.

Nu zini, esmu dzirdējis, ka tiesības paliek par aizvien dārgāku prieku.

1 Like

Nope. Vienkaarshi lielaakaa dalja ir aiznjemti skatoties animi vai geimojot, lai noliktu tiesiibas. :smiley: