Bleach jaunā sezona

Sveiki, vai kads ir kaut ko dzirdejis par precizaku datumu kad atsaksies anime. Vēl svarigāk vai vispār turpinās.

Neko par jaunu anime neesmu dzirdējis, par filmām - nezinu.

Nebuus jaunas seerijas.

es ar tā nodomāju, kad lasiju ka sola ka būs 2015 …

Pēc būtības solot kad būs pēc šī arka biegām. Bet tad atkal rakstīts ka nebūšot

Paga… :anguished: Atsāksies anime?

Tur tā lieta ka runa visulaiku ka bus un tad ka nebus.
2015 gada tika minets jo bija domats kad beigsies arka. bet neko jaunu nesmu dzirdejis

I don’t want to get my hopes up or down… ><

3 Likes

Materiāls no mangas jau ir gana, bet nez. Vienalga

Bleach jaunas sezone saksies tad, kad Naruto anime beigsies, jo Bleach un Naruto ir viena kopiga vieta kur ieraksta visu . Sakuma vini gribeja palaist Bleach sezoni 2015 gada bet pardomaja un pateica lai pabeidz Naruto anime .
Bleach anime var sakties tad kad Naruto anime beigsies un tas varetu but ap 2017 gadu Feb vai Jan .
Bet vini teica ja viss bus labi varbut Bleach jauna sezone var but pat sogad.

Ja vajag kaut ko par Bleach prasat.
Vai ari par citam anime
P.S garumzimes un komatus nelieku jo man nepatik.

Lol, tikpat labi vēl visus Burutos nd shit animēs, tad pierrot izcels vēl ko un Bleach neredzēt. Iesaku lasīt, ja gribas zināt kas notiek un viss.

Ir iespēja, ka nākamā sezona sāksies, kad pēdējais arc beigsies (current arc). Nav zināms 100%, bet ir pietiekami liels budžets, lai izveidotu vēl sezonas.

Budzhetam liela noziimee, jo uz beigaam anime saaka izskatiities arvien shausmiigaak.

Manuprāt, izskatījās ļoti labi! :smile:
Bet nu jā, lielākā daļa budžeta iztērēja uz Ichigo vs Ulquiorra un Ichigo vs Aizen kaujām

Pat tur bija apshaubaami, jo visu laika tracinaaja tas, ka vinji peec konkreetiem skalinjiem izskataas visi. Reaali, vinji visi izskatiijaas taapat, tikai sejas, protams, citas. Pirmajaas arkaas vismaz bija detalizeetaaka animaacija. :smiley:

Tas bija tajos laikos kad nebija 100% digitalizācija :smiley:

Man šķiet tu īsti nesaproti par ko runā.

Eh… Tie bija laiki. Kaa man patika Bleach! Pietruukst! :cry:

Zinkā katra 3 d nav nemaz tik reti. :smiley:

Tiko atnāca epasts esot paziņots ka būs pēdējā arka 2021

1 Like