[Blade n Soul] Rādi savus screenshots!

Tie man jau sen XD

Vakar ar tomēr beidzot dabūju vismaz auskaru

Raven with 5 gemslots FEELSBADMAN

2 Likes

Es zinu, tas ir galīgs vāks :smiley: Man ar tiem slotiem galīgi neveicas. Ja pat bale12 vēl biju tik ar 5 slotiem :smiley: Ja ar nākošo vēl nedabūšu 6 slotu tad gan būs galīgs vāks :smiley:

Es ceru ka tu esi nopircis tos Jianses pot un abus divus jo es no turienes kadus 7 leg gem hammers dabuuju.

Aha, abus 2, bet no abiem 2 tik 2 leg hammeri, bija vairāki tie kristāli, kas ar tomēr diezgan vajadzīgi. Bet nu uz alta vēl kādi pāris līmeņi palika ko atvērt takā ceru vēl dabūt :smiley:

Nezinu kur ielikt tāpēc ielikšu te :D

14

2 Likes

Zinu ka te nekas sen nav likts, bet nu japalielas jau ir :wink:

image

1 Like
1 Like

Japalielas atkal pec 1 gada :eyes:

1 Like

Oho… vēl aizvien viņu pat spēlē :D nice :D

2 Likes

Yupp

Ir kaut kas jauns/interesants parādījies? :3

Umm divi jauni raidi. Driiz bus awakenings. Umm msp tika partaisiits. Bet ta pašai jaskatās :joy::joy:

2 Likes

27 posts were split to a new topic: Blade and Soul - launcher problēma

Kad saslimu ar to ko mēs nedrīgstam nosaukt :D Dēļ nostaļgijas nokačāju spēli, pluss viņam ir jauns engine kuru mans kompītis nepanesa XD
Taisīju jaunu profilu, jo velns viņu zina kāds bija vecais :D

Ieroču un aksesuāru sistēma vēl aizvien ir sūds, un misijas uffffffff…

Viņi noņēma tik daudz misijas, ka spēle kļuva vienkārši par ceļošanas simulatoru nevis radīt intersi izpētīt spēles pasauli (side quest who dat?) un viss ir kļuvis tik vājš, low lvl spēlētājs var solo izsist lielos bosus kuri ir augstākā līmenī U_U Nav jautri kad viss ir viegli U_U
Un dungenu lobijā nelīdu bet tur daudzu dungenu trūkst kas bija agrāk U_U