Black Clover - Kas un kā?

Tātad, Black Clover!

Esmu sācis skatīties šo animi diezgan nesen un man viņa īstenībā ļoti patīk un piekrītu dažu uzskatiem ka anime ir Fairy Tail v2, tikai bez plot armor kur patiesībā arī ir nāve kas to padara mazliet asāku.
Animācijas stils ir ļoti patīkams un katru nākošo epizodi es gaidu ar sajūsmu.
Šī anime nu ir jaatzīst ir 100% labāka sub versijā nekā dub ņemot vērā ka galvenais varonis kliedz diezgan bieži.
Patlaban vērtēju animi ar augstu 9/10 un līdzko būs beigusies sezona taisīšu pilnu apskatu!

Par šo darbu neesmu dzirdējis to labāko - visai neiedvesmots šonens.

1 Like

liekas tīri interesants tas stāsts un diezgan patīkams personāžs, mazliet ir kā Bleach varbūt ja tā padomā no kāda aspekta, bet man vismaz ļoti patīk!

galvenais varonis dabū demonisku grāmatu un reāli parāda ka tur ir vairāk nekā domā bet vel joprojām neparādās nekā pārsteidzoša kā tikai viņa fiziskais spēks, tākā es nevaru sagaidīt kad viņš dabūs jaunu lapas pusi savā grāmatā un kas būs nākamais!

Varbūt gadīsies spoilers, bet šis bija mans pirmais un vienīgais iespaids par Black Clover :smiley:

https://youtu.be/LKt3NwcZZGg

2 Likes

Jup, tādēļ var tik SUB skatīties!

Pirmās epizodes bija vēl ok, noskatījos kādas 10 un dropped. Nebūs tur nekā laba.

Ir tā, ka es slikti panesu pēkšņas skaļas un griezīgas skaņas un līdz ar to Asta ir riebeklis, kura mūžīgie bļāvieni ir… gribētu izteikties krieviski, bet laikam iztiksim bez vulgārām frāzēm. Kādā 5. sērijā nolēmu, ka nav ko mocīt manas ausis ar to, kas neizraisa baigo vēlmi gaidīt nākošo sēriju un pametu visas cerības noskatīties. Noteikti atradīsies tie, kuriem patiks, bet es neesmu viena no viņiem.

exactly!

Well… sad to be an outcast, but I enjoy this anime ^-^

Iznāca jaunā sērija un liekas, ka anime sāk uzņemt apgriezienus!

1 Like

Nice try, but no cigar. :tipping_hand_man:

1 Like

es tik tā pieminu, ka beidzot parādās, kas interesantāks :wink:

Fight between Yami and the light dude… looked too bad : /
But the anime itself is cool :3:

Takā anonsēja spēli, kura iznāks uz ps4 un pc un būs kā overwatch tikai arenas variantā nodomāju, ka arī skatīšos.

Ir to vērts, man viņa ļoti patīk un esmu priecīgs par daudzajām sērijām

1 Like

I frickin’ love this anime!
Shonen anime ir mana vājība :smiley:

2 Likes

Anime ir diezgan labs es liktu viņam 9/8 balles it īpaši patīk galvenais varonis ! Kaut daudziem viņš riebjas ,jo ir skaļš. <3

2 Likes

black clover isteniba ir dizgan intresants jau tas ka galvenasi varonis ir vienigais kam naw magijas un ir vrinigasi kas var deaktivizet magiju citiem vot tik rodas intrese par to ci liels speks slepjas vina zobenos:D

1 Like

Man patika jau no paša sākuma, bet tagad ir riktīgi labāks

1 Like

Jaja es arī bleacham liktu 9 un naruto ari… Bet tad noskatījos līdz galam un parādījās burito vai ka tur viņu…

1 Like