Binbougami ga!

#Binbougami Ga!

Nosaukums angliski: Good Luck Girl!
Sinonīmi: Binbou Gami ga!, Binboukami ga!, Binbogami ga!, Binbou Kami ga!, The God Of Poverty is!
Žanrs: Comedy, Parody, Shounen, Supernatural
Epizodes: 13
Izlaišanas datums: Jul 5, 2012 to Sep 27, 2012

OP:

ED:

Apraksts:

Sakura Ichiko piedzima ar pārmērīgu daudzumu laimes. Viņa ir bagāta, izskatīga, atlētiska un gudra. Taču viņa, sev neapzinoties, izsūc laimi no apkārtējiem, tādēļ pie viņas tiek nosūtīts Nelaimes dievs (jeb dieviete) Binboda Momiji, lai viņai atņemtu viņas pārmērīgo laimi.

Sižets: 8/10

Visnotaļ laba parodija, kas pat mani pārsteidza. Bija ļoti veiksmīgas atsauces uz citiem šoviem, kā arī nedaudz 4th wall breaking. Lai gan slapstick comedy ir sēriju pamats, apakšā tam vēl ir arī cits stāsts par patiesajām dzīves vērtībām un par to, kas ir patiesa laime. Jāatzīst, ka biju patīkami pārsteigts cik veiksmīgi abi aspekti tika apvienoti un nevienā brīdī nešķita, ka viens traucētu otram.

Animācija: 7/10

Animācija laba, bet nekas, par ko varētu rakstīt eseju. Samērā vienveidīga, bet tajā pašā laikā parodijas elementi ir labi animēti, tieši ar nodomu īsti neiederēties.

Skaņa: 9/10

Mūzika laikam bija viena no manām mīļākajām sastāvdaļām. Katru dienu vairākas reizes noklausos nobeiguma dziesmu, jo tā ir sasodīti lipīga. Ievada dziemsa gan negāja tik ļoti pie sirds, bet arī tā ir visnotaļ klausāma.
Ciādāk ir atsevišķi parodijas elementi, kur ir speciāli pieskaņota mūzika.
Skaņas efekti ar neko īpašu neizcēlās.

Tēli: 8/10

Tēli ar neko daudz neatšķiras no citiem komēdiju gabaliem, tomēr patika kā galvenais tēls tika attēlots. Lielākoties viņa ir galīga, atvainojos par izteicienu, pakaļa, bet ir brīži, kad viņu un viņas motīvus var ļoti labi saprast.
Citādāk savstarpēji visi tēli ļoti labi komplimentē viens otru, it īpaši abi galvenie tēli. No virspuses var šķist ļoti blāvi sarakstīti, bet reāli viņi ir pat ļoti cilvēciski, katrs ar saviem plusiem un mīnusiem.

Gala rezultāts: 8/10

Atklāti sakot, esmu ļoti pārsteigts, ka man šīs sērijas patika tik ļoti. Biju gaidījis varbūt vienu vai divus tiešām smieklīgus momentus, bet nebija ne epizodes, kas man neliktu kaut vai pasmaidīt. Nebija, protams, jāsmejas turot vēderu, bet tas pat varbūt ir labāk, jo tādā gadījumā komēdija visdrīzāk nomāktu otru sēriju aspektu.
Tas pats arī attiecas uz supernaturālo aspektu. Tas nevienā brīdī nešķiet nevietā un tikai uzlabo kopēju skatīšanās baudu.

@Mr_Bunny neiesaku, jo viņš ir hipsteris un viņam, visticamāk, nepatiks. :D Pārējiem gan labprāt iesaku noskatīties. :)

p.s. iespējams, labākais moments! :D

3 Likes

Hahahahaaaa… labs :D

2 Likes

7/10

Nekā nebūs, sen jau redzēta un man patika :smiley:

Viņš melo. :smiley:

1 Like

Hmmm, ieintriģēji.

Kādu laiciņu jau šito gribu noskatīties, varbūt beidzot atradīsies laiks :grin:
Protams, ka par viņu uzzināju jojo reference dēļ :grin:

Šodien beidzot noskatījos, tīri jautrs gabals :smiley:
Paldies par ieteikumu