Berserk (2016)

omg, tikko noskatījos pirmo ep… vizuāli nepatika :smiley: Proporcijas meh… jo īpasi Guts seja T^T izskatās gandrīz, citādāk, 1:1 kā anime seriāls, man šķiet. Un tas 3D…uh… atgādina 90’ gadu 3D renderus… nepatīk mīkstās formas… stīvās kustības un pārak glumās virsmas, vai pārāk sausās virsmas jeb cilvēki - nav cilvēki tik matēti T^T, tā sakot, tā vizualizācija tiešām neveiksmīga, man šķiet :confused:
Saturs - nezinu, kā tas ir skatīties OP cilvēkam, kas nezina stāsta sākumu ^_~, bet man jau patika… mūzika…bija ok, beigu mūzika kā vnm garlaikoja :smiley: un bams, atskaņas no vecā seriāla mūzikas… ak, ļaunie…varēja tad jau arī tagad izmantot…nešķiet, ka tās skaņas laika gaidā būtu ko zaudējušas…
Ā…saturs… ak… ieraudzīju to čikitu, to bruņinieci reliģisko, uzreiz gribas smaidīt, apzinoties cik liela loma viņai ir mangā :smiley:
Tā sakot, lai piedzīvojums turpinās! :beers:

1 Like

Hah vizualais apraksts :smiley: noteikti nolukosu vismaz pirmo ep lai to visu pati apskatitu:D

1 Like

Notikumi gan ātri progresē salīdzinājumā ar mangu, side story izlaisti lielā apjomā. 2. epizode jau ir brutālāka, tas priecē.

Es negribu redzēt tik kaut kādu brutalitāti, bet arī interesantu stāstu, kāds bīja redzams epizodēs :smiley:

1 Like

Nevienam vajag tos murgus… bet tie ir uz vietas.

vai tad tur notika kas svarīgs starpā? Neatminos :? Neizskatījās brutālāka :neutral_face: lkm tpc, ka kadri atļāva gaļīgumu, bet noslinkoja :smiley: :smiley:
Pilnīgi cita skatīšanās, kad aptuveni zini stāstu :smiley: :smiley:

Nekā ļoti svarīga šķiet pa vidam nebija.
Kā neizskatījās brutālāk? Guts beidzot rokās paņēma zobenu un skaldīja ne skeletus. :smiley:

tas skaitās soft core? paskatījos google, ttd šis skaitās soft gore, jo neatrāda iekšējo orgānu izkarāšānos svaigā gaisā… cik svarīgs faktors darba izbaudīšanā…

taisnība, skeletiem un kokiem nav pārāk daudz gaļas, lai vispār būtu iemesls aizrādīt, ka tas neiekļauvas gore stilā… vai tiešām Guts vnm jācīnās ar gaļīgu ienaidnieku?


Tu zini, ka tas, kas mani piesaista šim stāstam, nav viņa cīņas, bet gan mīlas bēdas? so yeah, man vng, cik brutāls tas ir....
meloju, ar gadiem esmu kļuvusi jutīgāka pret vardarbību pat animācijā :see_no_evil:

Vienīgā problēma ar šo ir…20 min ir par īsu :disappointed: :angry:

1 Like

Veel ir prbleema ED songs. Berserkam ir jaabuut metal AF, nevis kaut kaadam soft crap. -.-

Tas gan…OP un ED jau pašā sākumā lika vilties :confused:

woop woop būs ziemas sezonā turpinājums:

1 Like

ja labi ka beigas paradija
jo es gaiduju kad bus nakosha vai vispar bus un pazinjo serijas beigas <3