Berserk (2016)

sooo pirmaja datuma jaiznak berserk 2016 un es esmu liela haipa <3
un kursh nav redzejis/izlasijis iesaku izlasit mangu un nostities tos reboot (3 filmas) un ja grinas tad ari nostities anime (25ep)


http://www.anime-planet.com/anime/berserk-2016

Es redzējis esmu tikai epizodes, bet kaut kā noderētu noskatīties arī tas filmas laikam

yea
jo filmas ir kkas pieliks cits nedaudz un nonjemts no epizodem

Seriāls kā saprotu vairāk pieturas pie mangas atstāstījuma stila. Stāsts sākas tagadnē un mums periodiski tiek rādīti notikumi no pagātnes.
Filmās savukārt parādīta tikai viena stāsta arka - pagātnes notikumi. Kā Guts iepazinās ar Grifinu un beigu beigās devās meklēt atriebību.
Jaunais seriāls ir filmu turpinājums, sanāk mēs redzēsim notikumus no pirmā seriāla un mangas.


Vai tad tam elfam bija zili mati? :thinking:

Guts tagad cīnās ar dūrēm. Visas asinis un gaļu izgriezuši no sākuma… Pagaidām iespaidi ir visai soft core.

It kā bija zilganīgi mati… spriežot pēc vienas mangas covera :smiley:

Man nez kāpēc liekas, ka bija blondi vai zaļi.

whaah, jau sācies?? mhhmmh, neesmu lūkojusi jauno daļu.
Runajot par filmam VS seriālu - es redzēju seriālu un noskatījos pēdējo filmu, tikai tpc, ka padzirdēju, ka pedējā filmā ir drusku tālāk vizualizēts tas, kas bija seriālā redzams beigās. Par to, ka seriāls bija gana noturējies atmiņā, es pārbraucu tai pēdējai filmai pāri, jo man pietika ar to, ka zinu, kas tur notiek, lai nebūtu interese iedziļināties filmā, tik redzētu pēdējās, hm 3 minūtes no tās filmas? lol.

Anyway, manga…tā nav beigusies, lai baigi jau ietiektu to lasīt… un vispār, domāju, ka bez mangas var iztikt, ja jau tas ir turpinājums filmām, kas beidzās +/- tāpat kā seriāls. (man ļoti patīk manga! (k.gan besī, ka tā nav beigusies, eh…)

@Jua - cik to elfu atceros, mangā bija balti mati, ne?? Ttd kaut kādiem gaišiem matiem jābūt krāsojumā - neatceros nevienu krāsaino cover :3 Un tie lillā almost gaiši arī ir :smiley: :smiley:

Ei, to vēl turpina, grēks žēloties.

Pārbaudīju un covers saka ka zili :D sorry par kvalitāti :D

1 Like

Iznāk viņa tomēr ir ar melleņu garšu.

1 Like

Ehhh… tiem elfiem laikam ir maģiski mati :smiley:

1 Like

pat ja turpina, tur ir daaudz bezjedzīgi patērēts laiks uz mazsvarīgākām scēnām - es ticu, ka stāsts nav izplānots līdz galam un tdļ, tas zaudē savu piesātinājumu…

Maģiski? Maģijai varētu būt sīva garša. :anguished:

Berserkam vienmēr ir bijusi visai nosacīta sižeta līnija.

seriālam ar ~25 ep sižeta līnija, man šķiet, bija perfekta :kissing_heart:

Diemžēl precīzi nezinu, kuras arkas bija seriālā. Es lasīju mangu un skatījos filmas.

Noskatījos seriālu, pēc diviem+ gadiem sāku lasīt mangu, izmocīju daļas, kas sakrita un lasīju tālāk - nemāku ievērot arkas, nezinu, kur ir arkas - neinteresē arkas :neutral_face:

Ir arī izņēmumi :smiley:

Noskatījos pirmo epizodi jaunajām sērijām bez jebkādām zināšanām par Berserk visumu. Ļoti patīk atmosfēra tam visam - ļoti tumša un mocību pilna, nebrīnos, ka @zanmon patīk :grin:. 3D animācija dažās vietās izskatās labi, citās… ne tik ļoti. Bišk tas 3D atgādina MMD, kas dod tādu neprofesionālu piegaršu visam vizuālajam.
Laikam vienkārši jāsāk lasīt mangu, gan jau paspēšu visu izlasīt, pirms viņu pabeigs :grinning::grinning:

1 Like

Biju ļoti skeptisks , kad uzzināju būs CGI animācija . Bet es skatijos apmierinoši .
Skatoties pirmo epizodi , padomāju DAMN , viņi rādīs no paša sākuma???..bet , tad redzēju preview…DAMn viņi dikti daudz noskipoja :smiley: :smiley:

1 Like