Ben 10: Viens no ievadiem briesmoņu pasaulē

Another fun fact:

Yuri Lowethal kurš ierunāja pusaudžu Benu viņa vārdiem ir ļoti ekskluzīvā VA klubiņā ar Jack Quaid( labāk zinăms kā Hughie from the boys) jo abi ir ierunājuši gan zirnekļcilvēku gan supermenu

1 Like

Yeeee šis bija labs skatījos ben 10 līdz viņš tur jau pusaudzis bija un Gvenais bija superspējas, bet pēc tam vairs neskatījos. Bet arī laikam pēc šī ben 10 aizgāja downgrade pārējām ben 10 multenēm, bet es neatceros baigi vairs :D

1 Like

Man CN bija angliski :sob:

1 Like

Ben 10 ir vnk top tier. Tho man vienmēr labāk patika Alien Force un Ultimate Alien ēra. Pirms dažiem gadiem pat noskatījos visas Alien Force un Ultimate Alien sērijas vēlreiz.
Omniverse gan neesmu skatījusies, jo riebjas mākslas stils tur un neesmu priecīga par dažiem retcons kas tur bija.

Viens youtuber ko skatos uztaisīja labus deep dives par visām Ben 10 ērām un all the media surrounding them

1 Like

Pie omniversa art stule var pierast un Benam ar Rook ir baigi foršā buddy cop dinamika. Baigos retconus neatceros( varbūt vnk bloķēju no atmiņas)

Bet patika tas ka parādījās paralēlo visu Beni, katrs ar savu stilu kas saglabājās arī pašiem citplanētiešiem. Mad Ben ir laikam vislabākais piemērs tam

Nu hz, tas Gvenas dizains izskatās vnk briesmīgi imo

kevins ir lielāks offenders, dude looks like he shops at hot topic omniversā

Viņš vnk izskatās pēc human gorilla
Džūlijas mati ar hella jank izskatās

Turpinot - omniverse un transformers animated bij viens un tas pats character designer, kā rezultātā Benam ir non- cannon kibertronieša forma kura transformējas par kevina mašīnu

And it looks like this

Tās valodas varēja pārslēgt jo es slēguļoju krievu vai angļu valodu pēc omas :D jo citas multenes labi skanēja angliski citas krieviski :D

Man ar vienmēr bijis angliski bez citām opcijām. Vismaz iemācījos angļu valodu

Man bija Nickelodeon krieviski, tāpēc skatījos to :sweat_smile:

Es pa lnt latviski skatījos

Vsp, jautajums fellow faniem, jūs arī taisījāt savas OC transformācijas? Es atceros ka es biju ļoti lepns ka izdomāju Duststorm - citplanētieti kas patiesībā ir daudzu sīku organismu kolonija, bet mūsu acīm viņš izskatās itkā sastāvētu no smiltīm. Ķipa goop, bet abrazīvs un spēj sevi sablīvēt līdz smilšakmens konsistencei

1 Like

Hmm, līdz tam ar māsu neaizdomājāmies :D Bet es atceros, ka mēs sazīmējām un izgriezām veselu čupu wildmutt un ķip taisījām savu “vilku baru”. Vēl mēs izlikāmies ka mums ir omnitrixi un pārvētāmies par vienu no varoņiem un spēlējām kaujas :pleading_face: Ahh…kādreiz dzīve bija daudz vienkāršāka :smiling_face_with_tear:

1 Like

Been there also XD

Tikai tas bija lauku omnitriksu kaujas XD…let’s just say i almost got my eyebrows burned off because the other dude got way into being heatblast

Bet šitas atsauc atmiņās. 5 klase, latviešu valodā atkal sūda diktāks kur učene velk nost balli par katru nepareizo komatu, matemātikā ar slikti par sportu vispār nerunāsim. Viss liekas slikti, bet tad jūs ar čomu aizbraucat ar riteņiem uz veco grantsbedri un taisat savas daļēji īstās, daļēji iedomu cīņas līdz mijkrēslim un tad māte pratina kur es zilumus dabūju

Tas man liekas pierāda kārtējo reizi, ka večiem ir jākaujas/jāsporto/ jākrāj rētas. Puiši jau no mazotnes instinktīvi grib kādu pārvarēt, kādu pievarēt. Yes, Im refrencing Fight Club :triumph:

1 Like