BEASTARS 🐺


Žanri: Drama, Psychological, Shounen, Slice of Life
Izlaišanas gads: 2019

Apraksts: Šī ir pasaule kur zālēdāji dzīvo kopā ar gaļēdājiem. Stāsta galvenais varonis vilks Legoshi, kurš pieder pie drāmas pulciņa. Par spīti Legoshi draudošajam izskatam, viņam ir ļoti labsirdīga sirds. Prakstiski visu savas dzīves laiku no viņa visi baidījās, un Legoshi pierada pie šāda dzīves stila, bet pēc klasesbiedra slepkavības, viņš sāk pamanīt ka viņš sevi sāka vairāk iesaistīt ar citiem dzīvniekiem un skolas dzīves vairs nav tāda kā agrāk.

Manga

Nosakums BEASTARS
Izlaišanas gads: 2016
Autors un mākslinieks: Itagaki, Paru
Žanri: Drama, Psychological, Shounen, Slice of Life

Neesmu redzējusi Zootopia, bet šis čista pārspēj Zootopia :caveman:

2 Likes

THIS IS A MASTER PIECE!!!

Cenšos sekot līdzi anime un cenšos lasīt mangu. Stāst tiešam ir par cilvēcību, bet izspēlēts ar dzīvniekiem. Situācijas ir relatable un tiešam pierāda, ka dažas lietas mēs vienkārši nespēsim mainīt, jo tas ir mūsu instinktos. Instinktus nevar mainīt. Protams, varbūt mangā tas izspēlēsies savādāk, bet tik tālu neesmu tikusi.

Totāli visiem iesaku izlasīt un skatīties! UN nebīstaties no 3D animācijas. Es arī uz to skatījos skeptiski, bet beigas sapratu, ka animēts viņš nedotu to “dzirkstelīti”.

Panda ir mans spirit animal. Tik amazing character…Love that man

1 Like

download

Nejauc furry ar beastars. Tas ir 2 dažādas lietas. :+1: Apprived by person, who hate furry community :slight_smile:

kek

Neesmu ticis tik tālu, lai spriestu vai stāsts vēlāk neizjūk. Ir atsvaidzinoši redzēt sarežģītās sociālās problēmas sabiedrībā kas sastāv no zvēriem - it īpaši attiecības starp gaļēdājiem un zālēdājiem.

Anime vizuālā daļa ir ļoti labi izpildīta, ņemot vērā, ka lielākoties šis seriāls ir 3D. Šis pat varētu būt viens no izskatīgākajiem seriāliem, kas daudz lieto 3D. Seriālam iespējams palīdz fakts, ka galvenajās lomās ir dzīvnieki un to modeļi izskatās tīkamāk, kā arī animācijas stils brīžiem ir ļoti multenīgs.

Tā ir šmucīgāka Zootopija. :D Šis jāskatās, ja Zootopia tev pietrūka sabiedrības problēmu.

Tā būs stāsta morāle, tikai ja beigās Legosi aprīs zaķi. :D

1 Like