BEASTARS 🐺


Žanri: Drama, Psychological, Shounen, Slice of Life
Izlaišanas gads: 2019

Apraksts: Šī ir pasaule kur zālēdāji dzīvo kopā ar gaļēdājiem. Stāsta galvenais varonis vilks Legoshi, kurš pieder pie drāmas pulciņa. Par spīti Legoshi draudošajam izskatam, viņam ir ļoti labsirdīga sirds. Prakstiski visu savas dzīves laiku no viņa visi baidījās, un Legoshi pierada pie šāda dzīves stila, bet pēc klasesbiedra slepkavības, viņš sāk pamanīt ka viņš sevi sāka vairāk iesaistīt ar citiem dzīvniekiem un skolas dzīves vairs nav tāda kā agrāk.

https://image.tmdb.org/t/p/original/wWItlcrpMVe8eGngDHQRhGx46D3.jpg

Manga

Nosakums BEASTARS
Izlaišanas gads: 2016
Autors un mākslinieks: Itagaki, Paru
Žanri: Drama, Psychological, Shounen, Slice of Life

Neesmu redzējusi Zootopia, bet šis čista pārspēj Zootopia :caveman:

2 Likes

THIS IS A MASTER PIECE!!!

Cenšos sekot līdzi anime un cenšos lasīt mangu. Stāst tiešam ir par cilvēcību, bet izspēlēts ar dzīvniekiem. Situācijas ir relatable un tiešam pierāda, ka dažas lietas mēs vienkārši nespēsim mainīt, jo tas ir mūsu instinktos. Instinktus nevar mainīt. Protams, varbūt mangā tas izspēlēsies savādāk, bet tik tālu neesmu tikusi.

Totāli visiem iesaku izlasīt un skatīties! UN nebīstaties no 3D animācijas. Es arī uz to skatījos skeptiski, bet beigas sapratu, ka animēts viņš nedotu to “dzirkstelīti”.

Panda ir mans spirit animal. Tik amazing character…Love that man

1 Like

download

2 Likes

Nejauc furry ar beastars. Tas ir 2 dažādas lietas. :+1: Apprived by person, who hate furry community :slight_smile:

kek

Neesmu ticis tik tālu, lai spriestu vai stāsts vēlāk neizjūk. Ir atsvaidzinoši redzēt sarežģītās sociālās problēmas sabiedrībā kas sastāv no zvēriem - it īpaši attiecības starp gaļēdājiem un zālēdājiem.

Anime vizuālā daļa ir ļoti labi izpildīta, ņemot vērā, ka lielākoties šis seriāls ir 3D. Šis pat varētu būt viens no izskatīgākajiem seriāliem, kas daudz lieto 3D. Seriālam iespējams palīdz fakts, ka galvenajās lomās ir dzīvnieki un to modeļi izskatās tīkamāk, kā arī animācijas stils brīžiem ir ļoti multenīgs.

Tā ir šmucīgāka Zootopija. :D Šis jāskatās, ja Zootopia tev pietrūka sabiedrības problēmu.

Tā būs stāsta morāle, tikai ja beigās Legosi aprīs zaķi. :D

1 Like

Jaunākais podkāsts man parāva līdzi Beastars sarunai.
Noskatoties anime secināju sekojošo:

  • 3D Orange izpildījumā šaj animei nebija slikts. (Pat ja vienmēr ļoti skeptiski skaots uz 3D)
  • Biju pārsteigts cik ļoti šī anime ir izstiepta (ja tā var teikt) salīdzinājumā ar mangu. 12Ep un joprojām nezinam, kurš tad īsti bija slepkava.
  • Mangā manuprāt pat bija vairāk detaļu, kuras manuprāt pietrūka labākai stāsta plūsmai.
    Guess nāksies gaidīt 3? sezonu kad tikai tikšu klāt lietām ko gribu redzēt. smirk Jo šādā gaitā kā virzās anime, pie seksīgā Legosi drīz vien netikšu… ';D

3D paliek 3d velprojam ir labaak bet vienalga griez acis

nuuu man sakums loti patika domaju beeet pec tam viss iegaja tur kur parasti bija janonak skolas tipa dramai.
Elfen Lied un any skolas milas 3stura anime un fight anime krustojums (domaju var piemklet konkretus anime bet nedomajas tagat)

vienigas ka uz to anime fona kas tagat ir tiesam jutas bisku svaigaks lidz mommentam kad atver mangu un saproti NOP…

ieverojat ka izmantoja pec pares pirmajam epizodem tada sajuta ka pa to Jeru/skolnieku kas nomirst sakuma visi aizmirsa ? pec tam parsledzas uz zaki vai vilku un tad uz alni un taa visu laiku :DDD

True. Demo, par Temu Legosi ik pa laikam domāja pašā mangā. Un cik dīvaini ka sezona tā nobeidzās… Man kkas iekrita acīs skatoties to animi, kas gluži nebija managā, bet aizmirsu… :sweat_smile:
Bet tā kopumā kā jau minēju iepriekš bij tīri OK. Joprojām lasu mangu kad iznāk jauns chapteris… So it gets interesting? I guess In the future. :sweat_smile:
Uuu also, expresioni vispār neeksistēja animē. Mangā tā bija cita lieta… Nezinu kas tur pa vainu, 3D vai kkas cits.

Es gaidīšu otro sezonu labāk nekā lasīšu mangu.

piekritu,nebija jegas lasit :slight_smile:

Man vnk ļoti patikās animacija pašā seriālā. Un gribu redzēt ko vēl studija spēs paveikt. Kā arī es iegūšu spēcīgāku efektu skatoties seriālu nekā lasot mangu. Vismaz tas ir šajā gadījumā.

1 Like