Bakuman

https://kissanime.to/Uploads/Etc/12-9-2012/1811191426138l.jpg
Bakuman
Žanrs: Comedy, Romance, School, Shounen
Treileris, ievada klips.

Moritaka Mashiro un Akito Takagi ir parasti studenti. Kādu dienu Mashiro pēc sarunas ar Takagi piekrīt kļūt par viņa partneri un sāk zīmēt mangu. Takagi kurš ir lielisks stāstu autors izveido stāstu, bet Mashiro - apveltīts ar labām zīmēšanas prasmēm izveido vizuālo pusi. Ja Mashiro kļūs par lielisku mangas izdevēju, viņš piepildīs savu sapni un aprecēsies ar Azuki Miho, meiteni, kura viņam patīk jau vairākus gadus.

Patīkams slice of life gabals. Veselas trīs sezonas, tākā skatīties ir samērā daudz ko. Romantika ir tāda kā ir, bet tomēr pats stāsts ir visai labs. Anime ideāli atspoguļo kā notiek mangas veidošana. Slice of life faniem iesaku noskatīties. :slight_smile:

Labs seriāls, savā ziņā unikāls. Prātā nenāk neviens tiešs sāncensis šim seriālam.
Romantisks un idealizēts stāsts par jauniešiem mangakām ar savu komēdijas un drāmas devu.

@Matejs Šo noskaties. :smiley:

Man ļoti patika. Lielisks gabals. Iedvesmo zīmēt vairāk un vairāk :slight_smile:
Azuki arī interesanti veidots tēls.

Tu zini. Šis izskatās skatāms gabals. Bet man ir slikta priekšnojauta, ka man te kaut kas līdz galam nepatiks. Nu vismaz sākums jau diezgan daudz ko pateica par animē sagaidāmo, līdz ar ko rodas jautājums vai viņiem būs vēl kas palicis ar ko mani pārsteigt un aizraut, lai tiešām rastos patīkama pēcgarša pēc noskatīšanās.

Man šķiet seriāls salīdzinoši labi noturēja uzmanību. Galvenajiem varoņiem jāpārdzīvo jaunas problēmas un tiek aizvien vairāk parādīti pārējie personāži. Galvenie personāži man mazliet apnika, taču pārējie noturēja uzmanību. Bez šaubām, šis ir ikdienišķa tipa seriāls, lielas drāmas un dramatisku pavērsienu te pamaz.