Bad News - Bookdepository RIP

Sveiki!

Nāku ar sliktām vēstīm.

Viens no lielākajiem, populārākajiem un izdevīgākajiem online veikaliem grāmatu, mangu, komiksu utt iegādē Bookdepository (.com) tiks slēgts.

Kāpēc? - Konkrēti konkrēti nav zināms, bet BookDepository ir daļa no Amazon kompānijas, un Amazon slēdz vairākas vietas un atlaiž lielu daļu ļautiņu, un tai skaitā ar iekrīt BookDepository.

ahhh, laigan neesmu jau pailgu laiku pircis mangas vairāku iesmeslu dēļ - personīgi iemesli, kovid ierobežojumi, ekonomiskās krīzes, mangas popularitātes augšana un tādējādi to ātrā un lielā izpirkšana, Out of Stock un Out of Print, utt. - Tomēr ir vēl ir interese šo to iegādāties un BookDepository ir/bija labākā vieta kur to izdarīt, ņemot vērā - viņu vidējās un zemās cenas, piegādes pa velti, nekāda čakarēšanās un nekādi papildus nodokļi ņemot vērā ka BD ir bāzēta UK un UK jau kādu laiku ir ārpus EU, un viss notiek caur Latvijas Pastu nevis kurjeriem.

Bet nu tagad tas viss ir kaput.

It īpaši tas ir slikti mūsu galā, Balkānos, Latīņ Amerikā un vēl citās tālākās zemēs un trešās pasaules valstīs.

Kur tagad iegādāties? - Es īsti nezinu, bet esmu manījis jau pāris ieteikumus, tieši no UK.
Vienīgi es pats neesmu tos vēl pētījis un pārbaudījis. Es nezinu vai tur būs papildus maksas un nodokļi, un vai kaut kas ar muitu un tamlīdzīgi.

Vai arī vajag lūkot uz citu valstu pārdevējiem, varbūt ja kāds ir bāzēts Vācijā vai Francijā.
(Kā piemēram, citreiz ir izdevīgāk iegādāties no Vācijas Amazon nekā no UK Amazon.)
Bet ņemot vērā ka tām valstīm pašām ir savi mangu izdevēji savās valodās un otaku kurltūra tur pat ir vel lielāka jau gadiem, tad viņiem varētu nebūt mangas angļu valodā (izņemot Amazon).

4 Likes

Žēl gan, tas šā vai tā bija skaidrāks un saprotamāks veids kā pirkt nekā Amazon. Šur tur forumā ir pacēlušies vietējie Latvijas un Baltijas veikali, nezinu gan cik gludi un lēti no tiem pirkt.

image
Noiiiii… man Hooky preorders vējā… un tagad meklēt jaunu saiti negribas noooooooooo…
image

1 Like

Nu ko, Rip.


Pats prātoju vai ko nopirkt kamēr vēl var paspēt. Bet tad īpaši negāju pētīt.
Vakar pa dienu tur un citur iegāju papētīs kas vispār vēl pieejams, bet nekā nepaķēru.
Novilku laiku baigi un tad saņēmos vakar naktī paķert kaut ko:
FLCL Omnibus, Planetes Omnibus Vol 1 un 2, Azumanga Daioh, Haru’s Curse.
Cerams ka atnāks bez problēmām.

2 Likes

Gribējās tajā vai nākošajā datumā uzmest mājaslapai aci, nez kas ar to notiek, bet aiii, aizmirsās.
Bet nu tagad uzmetot aci es vienkārši tieku aizbīdīts uz USA Amazon grāmatu sadaļu.
Bet arī interesanti, ka izdzēsuši visu no twittera profila ;d
Nu ko, viss, kaput patiešām.
p.s. man tās pēdējās pasūtītās grāmatas jau sen atnāca bez problēmām.