Avatar: Last airbender & Avatar: The Legend of Korra fandom

Runa šajā fandomā ies tikai par Avatar anime (vai multene. Man pajāt no augsta torņa, kā Jūs viņu saucat) visumu un varoņiem. Mēģināsim apkopot un pierakstīt dažādu cilšu simboliku, tradīciju un izpētīt šo visumu kopumā. Izveidot paralēles starp abām sērijām Airbender&Korra un atrast neloģiskos momentus visumā. Apspriest visuma no dziļākā aspekta. Savus viedokļus par šo anime un savus apskatus šajā fandomā varat nebāzt. Mēs dalamies ar faktiem par varoņiem un visumu un ik pa laikam fascinējam varoņus.

4 Likes

Katara. Tas seksígais skatiens… oO

1 Like

Toph for the win :D

2 Likes

Azula. Vienmēr perfekta, vismaz viņa tā domā :smiley:

4 Likes

Pieaudzis Sokka

1 Like

Ty Lee

4 Likes



4 Likes


4 Likes
2 Likes

5 Likes
2 Likes

Ahhh tie jaukie laiki, kad pirmo reizi ieraudzīju viņu pa TV3! Jau no pirmā acu skatiena iemīlēju varoņus un pasauli! Un pārtapa tā par kaut ko lielu un fantastisku! Žēl, ka autori nolēma vairs neattīstīt, bet no otras puses - varbūt pat labi! Cik daudz detaļu, nianšu un … tik dzīvas pasaules vēl ir jāpameklē! Un atsauces cauri paaudzēm!

Jā - savi mīnusi tam bija! Nenoliedzami. Taču tas masīvais darbs, kas tika paveikts…


2 Likes

šo laikam biju ielicis video topikā pasen. bet nu iemetīšu ar šeit.

Septembrī tika paziņots, ka Netflix veidos live action seriālu Avataram ;d
Bet tā veidošanā piedalīsies multfilmas veidotāji, tas dod kādu cerību ka var sanākt kas jēdzīgs.

2 Likes

Cerēsim ka nepievils :crossed_fingers:t2:

Es neesu sajūsmā par Live-action projektu. Pārāk bieži šādi mēģinājumi beidzas ar nekvalitatīvu produktu. Iemesls kāpēc The Last Airbender nostrādāja bija tiešī tāpēc, ka bija animēts un kā animācija ļoti labi saderēja. Es gaidīšu līdz kamēr pirmie apskati parādīsies un tikai tad lemšu vai skatīšos vai ne.

Būtu bijis labāk, ja viņi veidotu animētu prequel vai sequel, bet ne live-action retelling. Mēs jau zinām stāstu un kā tas beidzas. Dodiet kaut ko jaunu.

6dc09f38-00f9-4d45-8580-0fc543797201

1 Like

3 Likes
2 Likes
1 Like