Autism Spectrum Test

Take what you can from this

Nezinu vai jau esi pildījis vai nē, bet tevi varētu arī interesēt šis;

1 Like

Es varbūt neesmu tas labākais variants, bet ja vajag parunāt…I’m here dude

1 Like

It’s mostly because of burnout, talking unfortunately won’t fix my academic debts, but I think I’m handling it. Well in at least, the least harmful way I can.

1 Like

Tbh tie uz depresiju tēmētie jautājumi bija garām, bet nu ko es iespringšu uz random 50 jautājumu online testu. :D

Depression:

Šo laikam divreiz jau pildīju - varbūt trešo reizi būs atkal jauna personība :sweat_smile:

Vai Latvijā bez depresijas vispār ir iespējams dzīvot?

Asking the real question here

Atcerieties iedzert D vitamīnu, mani deprezioīdi :pensive:

1 Like

Eh, tas ka reiz mēnesī uz kādu stundu uzspīd saule ir pilnīgi pietiekams D vitamīna avots XD

Tikai tad ja visu vasaru peldbiksēs dārzu ravē. Monitora gaisma neskaitās, maršs uz aptieku!

1 Like

Nav tik slikti lai uz aptieku ietu

Prove it. Maršs uz CL analīzes taisīt!

1 Like

i think im normal ;D

1 Like

es domāju, ja tev ir laiks iespiest kaut kur - paņem kādu brīvu brīdi sev - nogāz kādu koku, uztaisi kaut ko garšīgu or do something for yourself, lai smadzene no universitātes un citiem sūdiem atpūšas nedaudz. kā saka - neizdarīti skolas darbi utt nav pasaules gals

And i am not? ;_;

tu tāds dikti stimulēts pēc tā testa aka on the edge ar visu ;D

but at least not depressed :smiling_face_with_three_hearts::ok_hand:

1 Like

Es nevēlos šo topiku pataisīt par pseido-psiholoģijas sesiju.
To cut it dry, I have issues in terms of years, and my self worth is pretty darn tied to that. Vingroju un ieturu veselīgu diētu (plus vitamīnus, īpaši D3), darba-dzīves balansu cik jau spēju.
All it is but a question of persistance and time.

2 Likes

Vajadzēja teikt - “Nē, jo tu spēlē league of legends.”
Tā izskatās average league player. :D

Es trešdaļ-autists?