Autism Spectrum Test

Te uzgāju šādu te testu. 50 jautājumi agree or disagree un tad tev izmet rezultātus.
Varbūt kādam interesanti. Ņēmu for fun izgāju arī.

Te būs mans stat screens :smiley:

Izskatās, ka vienkārši esmu depressive and anxious :sweat_smile:

2 Likes

I’m… well rounded I suppose

1 Like

Take what you can from this

Nezinu vai jau esi pildījis vai nē, bet tevi varētu arī interesēt šis;

1 Like

Es varbūt neesmu tas labākais variants, bet ja vajag parunāt…I’m here dude

1 Like

It’s mostly because of burnout, talking unfortunately won’t fix my academic debts, but I think I’m handling it. Well in at least, the least harmful way I can.

1 Like

Tbh tie uz depresiju tēmētie jautājumi bija garām, bet nu ko es iespringšu uz random 50 jautājumu online testu. :D

Depression:

Šo laikam divreiz jau pildīju - varbūt trešo reizi būs atkal jauna personība :sweat_smile:

Vai Latvijā bez depresijas vispār ir iespējams dzīvot?

Asking the real question here

Atcerieties iedzert D vitamīnu, mani deprezioīdi :pensive:

1 Like

Eh, tas ka reiz mēnesī uz kādu stundu uzspīd saule ir pilnīgi pietiekams D vitamīna avots XD

Tikai tad ja visu vasaru peldbiksēs dārzu ravē. Monitora gaisma neskaitās, maršs uz aptieku!

1 Like

Nav tik slikti lai uz aptieku ietu

Prove it. Maršs uz CL analīzes taisīt!

1 Like

i think im normal ;D

1 Like

es domāju, ja tev ir laiks iespiest kaut kur - paņem kādu brīvu brīdi sev - nogāz kādu koku, uztaisi kaut ko garšīgu or do something for yourself, lai smadzene no universitātes un citiem sūdiem atpūšas nedaudz. kā saka - neizdarīti skolas darbi utt nav pasaules gals

And i am not? ;_;

tu tāds dikti stimulēts pēc tā testa aka on the edge ar visu ;D

but at least not depressed :smiling_face_with_three_hearts::ok_hand:

1 Like

Es nevēlos šo topiku pataisīt par pseido-psiholoģijas sesiju.
To cut it dry, I have issues in terms of years, and my self worth is pretty darn tied to that. Vingroju un ieturu veselīgu diētu (plus vitamīnus, īpaši D3), darba-dzīves balansu cik jau spēju.
All it is but a question of persistance and time.

2 Likes