Attack on Titan s3e20 - iespaidi

@Magaivers pēc AoT s3e20 (jeb jaunākās epizodes) noskatīšanās zuda visa vēlme spēlēt to AoT Unity game. Pārāk skumji ir to tagad darīt.

Šis ir kaut, kas negaidīts no tevīm, es aot unity ljoti reti uzspeleju, jo sanak šad tad uzspēlēt aot 2 stīmā un tur tik tiešām zūd tā interese, bet unitijā vēl joprojām patītk custom uzspēlēt un protams city mapēs pašām ar titānu patroļļot.

Un tomēr tā pēdējā epizode ir tā, kas liek savest kopā visus pavedienus un izskaidro kas un kā

Nū jā tas ir ljoti intriģējoši, atliek tikai uzzināti, kas un kā tad notiksies tālāk.

Tas ka, titāni ir cilvēki jau pats par sevi bija skaidrs, bet kad uzzināju par to, kādā veidā viņi par tiem kļuva un kāda iemesla dēļ jau padarīja mani pavisam drūmu, fakts, ka titāni īsti neapzināti ēd cilvēkus nevis tādēļ, lai tos ēstu, bet lai kļūtu atkal par cilvēkiem. Visu laiku meklējot tās īstās personas ar titānu asinīm vēnās, atstumti un nesaprasti

Neko darīt tāds liktenis

Izklausās pēc tik pat neapzināta, kā truši nokož savus mazuļus. Vairāk izkalusās pēc bullshit attaisnojuma, jo sapinās savā meistarība un nezināja kā izpīties…

Man gan patīk šāds variants, tas spēj izskaidrot visu un liek just līdzi pat titāniem. Aizmiglota vēlme atkal kļūt par cilvēku un tikt laukā no mūžīgā cietuma.

Arī Ymir bija teikusi, ka tas bija kā nebeidzams murgs, kas viņai ilga 60 gadus.

Paskaidro, ko īsti domāji ar to.

Uz to var tā skatīties, bet šķiet tas nav kanons. No visa lasītā un skatītā nerodas priekšstats, ka titāniem būtu tik daudz apziņas. Piekritīšu tev, ka tas izskaidrotu kādēļ titāni ēd cilvēkus. Tos varētu vadīt tieksme atgūt cilvēcību.

Es vairāk domāju, ka tas ir viņu neapzinātais dzinis

Piemēram kā animē Charlotte beigās

kur galvenais varonis nezināja, kas tā par zīmīti ir viņam līdzi, bet viņš turpināja vadīties pēc tās

1 Like

AoT s3e22. Tagad mēs varam cerēt, ka nākamajā sezonā būs jau beach epizode :smiley:

fuck that

Tev nesparast. Tu vēl mazs

Nav jau fanservisa animee tape domaaju, ka nebus fap epizodes.

1 Like

Aj es vispār nesaprotu, kā var vēl par aot haipot, 3 seasonaa part1 jau tik zb bija, es skatos jo nav vairs atpakaļ ceļa, tāpat ar mha. It’s not bad vnk zb, un ja vēl beach episodu iemetīs, tad ne tik zb būs, bet arī par bad paliks

AoT ir ļoti labs anime. Man patīk vērot par visu varoņu pārdzīvojumiem un atklājumiem

Es teiktu, ka sērijā cīņu ainas ir labas. Neierasts pretinieks ar kuru tiek galā neierastā veidā. To pavada spriedzes un izdzīvošanas gaisotne.

Sērijā tempu bojā politiskās arkas un ik pa brīdim personāžu arkas. Ārpus cīņām sērija kļūst lēna vai neinteresants.

3 Likes

zelta vārdi

Taapeec es arii miilu @Menestrels protams ne seksa noziimee, bet vnk.

1 Like