Atskaite - AnimeForums.lv Meet-up #01

Veiksmīgi norisinājies un pagājis pirmais foruma saiets. Pat bez tiem biedriem kuriem nezidevās ierasties bijām pietiekoši lielā pulkā - 8 cilvēki, no kuriem viena nebija foruma biedrs. Dzērām tēju, dzērām ne tēju, ēdām cepumus, spēlējām spēles, runājām.

Saietā piedalījās: @m1raz, @Menestrels, @Especti, @Kefs, @Kadiljaks, @Hooots_Senpai, @Rain.

Diemžēl sagatavotais video materiāls ir cietis no operatora trīcošajām rokām. :D Izskatās ne pārāk, bet nu šā vai tā jāparāda kā mums gājis. Roku trīceklis bija tik traks, ka pat nācās ieslēgt YouTube video stabilizāciju, tādēļ bilde periodiski aizmiglojas un dara jokainas lietas.

Pirmais foruma saiets - 22.11.2015.

Līdz nākošajai reizei!

4 Likes

Saprast kas notiekas var un sadzirdēt arī. Viss oki :smile:

Njā, trīceklis labs: D

Uz nākošo reizi plānosim kā tehnoloģiski attīstīt procesu. Šoreiz jau ar pa stulbo sanāca, būtu es iedomājies pabrīdināt Kadiljaku, viņš būtu atstiepis spoguleni un statīvu.

Aktīvos runātājus var salīdzinoši labi sadzirdēt, ar tiem klusākajiem runātājiem gan problemātiskāk. Dažas sekcijas bija jādzēš ārā, jo pārāk slikti var sadzirdēt ko jūs sakāt.

Ehh… Vienīgais, kas tur pietrūkst ir es. :confused:

1 Like

Ko tad tu nebiji?

Muļķības! Pietrūkst vairāk meiteņu.:smiley:

2 Likes

Mani vajadzēja! :smiley: Izklausās interesanti! :slight_smile:
Uzreiz var redzēt kur tie lielie runātāji :smiley:

Laika nebija. Līdzīgi tavai situācijai. Ap kādiem 22:00 tikai biju Rīgā.

Muļķības, daudzu trūka. Pat Zaķis netika.

Visus gribēji tur saaicināt? :smiley:

BET PROTAMS! :smiley: Vismaz visus aktīvos :smiley: te tik mazākā daļa bija. :smiley:

Tur īsti vietas nebūtu visiem, cik tie pufi +2 vēl stāvēja. Ja tiešām sanāk visi tad jādomā par citu vietu meetam.

Mēs jau visi tad tik draudzīgi aplī nesēdētu. Kāds ps4 aizietu kapāt :smiley:

Meitenes var klēpī ar sēdēt thou. :3:

1 Like

wait wait wwait, metenes tak vienmēr var klēpī sēdēt :smiley:

Var. Bet maiteņu daļa ir 1/7 … :confused:

te mācās kaut kāds inženieris, viņš mācēs krēslus uzbūvēt :smiley: