Ātrs Tokyo Ghoul AMV

Pirmo reizīti taisu AMV, iepriekš esmu taisījis tikai spēļu editus un 6sec anime Vine editus. Nekas diezko īpašs tur nav, parastākais color correction un dažas mazas fīčas ieskaitot mūzikas lirikas.
Video ir īss jo nebija diezko daudz laika un nav vairs citu Kaneki vs Ayato kauju scēnu, tas ir viss :confounded:

Scēnas no Tokyo Ghoul EP 12 un Tokyo Ghoul √A EP 1. Mūzika ir The Hills by The Weeknd. Izmantoju Sony Vegas Pro 13.0 lai editotu, īpašu addonu nebija, tikai viss kas nāk komplektā tāpat.

un jā, man patīk tokyo ghoul :heart_eyes:

1 Like

Nu man gan ne pārāk patīk kad lyrics ir tā virs bildes un ja nebūtu tādi basi kādi man ir ar diezsmu ar būtu kā būtu :smiley: .
Bet nu ceru redzēt vēl kādu AMV, jo tie man patīk :slight_smile:
Uztaisītu vēl lielāku editu sanāktu vairāk kaujas scenes starp Ayato un Kaneki :stuck_out_tongue: :smiley:

Varbūt es neko nesaprotu, bet šī anime galīgi nesaistās ar saldu nēģeru wannabe hip-hop (atvainojos, ja aizskaru kādu šī mākslinieka fanu). Spēcīgam video - spēcīgu mūziku. 2 čaļi sitās un dziesma “I only love when you feel me, touch me” :astonished:
Priekš pirmā AMV labs edits kopumā, lyrics uz ekrāna varbūt nedaudz atņem koncentrēšanās brīdi uz video. Bet ņemot vērā, ka strādāts bez addoniem, tad ir labi. Tā tik turpināt, attīstīties un atrast to savu odziņu ar, ko atšķirties no citiem! :+1:

Es ar biju domājis citu mūziku, bet nu domāju, ka tas tikai man šķita nedaudz dīvaini :smiley: