Art comissions (zīmēšana uz pasūtījumu)

Sveiki visiem!

Domāju, ka pirms sākt rakņāties google, pajautāšu šeit - varbūt kādam bijusi saskarsme, un varbūt pat kāds var palīdzēt vai nu personīgi, vai arī iesakot kādu citu.

Tātad.

Rādās doma izveidot savu YouTube kanālu, kurš būtu veltīts video spēlēm - pārsvarā JRPG. Un jā, jā, zinu ko jūs uzreiz padomājāt - tādu taču ir pa pilno, bet nu… darīt es to plānoju tikai kā vaļasprieku, nevis ar domu kļūt par kādu populāru youtub-eri.

Kā kanāla “tēls” būs noteikts character-s un dzīvnieciņš mascot-s, kuru zīmējumu/attēlu (artwork-u) uz dažām sekundēm plānoju likt katra video sākumā - nu tā, tīri lai cilvēkiem rastos asociācija ar kanālu.

Anyway, nepieciešams cilvēks, kurš man to zīmējumu/attēlu uzzīmētu. Stils - anime, fantasy, cartoon… kaut kas tādā garā. Protams, ka par atlīdzību. Cik saprotu pasaulē šāds pakalpojums saucas “art comissions”, vienkārši nezinu īsti kā latviski tas būs.

Tāpēc jautājumi - vai kāds kaut ko tādu ir sūtījis, ja ir - tad varbūt varat kādu ieteikt, un cik apmēram tas izmaksā? Varbūt kāds pats profesionāli kaut ko zīmē/glezno? Varbūt ir kādi pazīstami cilvēki, kas ar to nodarbojas?

@tshuki she could assist you :)

Ja personāžs dzīvnieks, tad vb https://instagram.com/amandaj_art varētu uzzīmēt, tikai nezinu, vai viņa ņem komišenus tagad

@5umm3r iznāk smuki mascot-tipa tēli!
Ideālā gadījumā atrodi mākslinieku, kas patīk un uzzini par kādām cenām taisa commissions - vai arī saproti savu budžetu un meklē pēc cenas - 5verā un vēl daudz kur tā var meklēt. o/