Arī LOKOS grib sasveicināties

Nu ko, ja jau es iepriekš ieminējos, ka uzrakstīšu ko tamlīdzīgu, būs vien tā jādara.
Tā kā esmu galīgi neoriģināls cilvēks, kopumā šis līdzināsies DiviViens tekstam satura ziņā :smiley:

Mani sauc Valērijs. Esmu 18 gadus vecs jaunietis, kurš nu pēdējos trīs gadus uzturas Rīgā, bēdīgā koju istabiņā :smiley: Nāku es no Latgales, no ciemata ar nosaukumu Rožupe. Pēc pamatskolas beigšanas iestājos RTK (Rīgas Tehniskā Koledža) un nu jau tūlīt beigšu trešo kursu. Diemžēl esmu ļoti slinks, tāpēc pilnīgi ar neko neaizraujos, varbūt vienīgi ar labu lasāmvielu. Protams nav jau arī tā, ka esmu galīgi apdalīts no aktīvāka dzīves veida. Kādreiz patika futbols, bet uz īsu laiku, tagad labprātāk spēlēju volejbolu. Patiešām nezinu ko vēl var šeit pastāstīt… Man garšo saldējums!

Tātad internetā pazīstams es esmu galvenokārt ar šādiem nikiem: LOKOS, SOKOL, DatCrazyOne. Kā es iepazinu anime? Laikam pirms kādiem 6 vai 7 gadiem, kad pa televizoru gāja ļoti aizraujoša multene ar nosaukumu Yu-Gi-Oh. Protams tolaik es neatskārtu, ka tā bija anime. Pēc noteikta laika es dabūju vecu stacionāro un sāku vairāk interesēties par šo kāršu spēli. Noskaidroju ka to varu spēlēt onlainā un protams to arī darīju. Kopumā esmu spēlejis jau kādus piecus gadus, bet pēdējā laikā vairs ne tik ļoti. Spēlējot atradu forumu tieši priekš Yu-Gi-Oh, kur arī noskaidroju kas tā tāda Anime arī ir. Tagad, esmu šā paša foruma Administrators :smiley:
Ārpus anime pēdējo mēnešu laikā esmu sācis lasīt visual noveles, citas ir pat nudien aizraujošas.

Vēl tā pat kā DiviViens man patīk taisīt Tagus. Photoshop brīnumiņus, no kuriem pāris jau biju iepostojis iepriekš. Kopš sāku pagājuši kaut kādi divi gadi, bet arī pēdējā pusgada laikā esmu ļoti piebremzējis, un arī gan jau zaudējis prasmes :smiley: Bet nu ceru drīzumā tās atjaunot.

Nu vairs nezinu ko lai īsti saku, ja rodas kāds jautājums prasat. Varu atbildēt jau uz pirmo: Jā man arī garšo pankūkas!