Area 51 raid meme

VuGr4NV

6 Likes

3 Likes

The reason @Onii_chan created the topic
image

4 Likes

Easy

3 Likes

Dude is fucked RIP

Es saprotu.
Man ir vispār bišķi bail gadījumā ja cilvēki dosies uz vietu. Esmu lasījusi, ka pērk jau biļetes un ka tuvākās telšu vietas un hoteļi ir aizsisti.
Ja cilvēki skries ir liela iespēja ka kādu sabradās. Pasākums netiek kontrolēts un var būt sliktas sekas. Taču ir potenciāls izveidot to par komerciālu festivālu netālu no oficiālās zonas.

2 Likes

uzrikos furiju alienfest blakus - close enough

Man tieši būtu baiļu nevis par pašu notikumu bet par sekām. Pārējie cilvēki var sākt negatīvi uzvesties pret valdību, protestēt un savādāk izpaust savu nepatiku. Neņemsim vērā ka area 51 ir balstīta uz nodokļu pamata kas var rast negatīvu ietekmi.

1 Like

We have to see them aliens

1 Like

And clap those cheeks

2 Likes

Wait. Jūs tiešām domājat, ka cilvēki šķērsos Area 51 zonas robežas? Zinu, ka daži celvēki mēdz būt ļoti dumji, bet es pieļauju, ka vismaz šie pratīs izlasīt zīmes uz žogiem, ka jebkuru pārkāpēju šaus uz vietas bez brīdinājuma. Un ņemot vērā cik trigger happy ir amerikāņu policisti, to pašu var sagaidīt arī no broņotajiem spēkiem.
Es neuztvertu šo dumjo mīmu nopietni.

Vai domā, ka starp 2 miljoniem fb pieteikumu nebūs vismaz 100 kas legit dosies? :D

1 Like

Protams, ka tādi uzradīsies, bet nedomāju, ka kāds līdīs tur iekšā. Papļāpās, patusēsies, varbūt kāds pikniks, pafotografēsies un tad ies uz mājām.

2 Likes

Do not underestimate the power of Karens

2 Likes

6 Likes
1 Like

3 Likes