Anti-nightcore žanrs un dziesmas

Liela daļa no mums foruma lietotājiem jau zin, kas ir nightcore. Paātrināta mūzika, kuru veidotāji iedalās divās lielākās grupās - tiem, kas cenšas uzlabo un parāda žanru no labās puses, un tie, kas tikai paātrina un mega chipmunko mūziku.

Es kā doom, stoner un metāla cienītājs, lai gan citi metāla žanri ir tikpat episki, dažkārt vēlos klausīties lēnāku, smagāku un emocionālāki savādāku mūziku. Meklējot jaunas Lord of the Rings dziesmas, pirms pāris mēnešiem atradu šādu maģisku lietu, kā anti-nightcore žanrs. Pavisam patīkami un nosaukums jau pats labi raksturo par ko ir šī mūzika. Dziesmas tiek palēlinātas un pazemināts tonis un savādāki apstrādātas.

Ir vairāki piemēri, kas tik tiešām parāda anti-nightocre kā spējīgu un patiešām baudāmu žanru.

Anti-nightcore variants

Oriģinālā dziesma

Nightcore dziesma

The devil within ir lielisks piemērs, kā dziesma, neskatamies uz gaumi, var izklausīties labi un patīkami dažādos žanros.

Pati pirmā dziesma, kas iepatikās un radīja episku pieredzi mani bija Blind Guardian - The Bards song

Un, protams, žanrs ir pietiekami plaš un var noklausīties dažādas kvalitātes un žanra dziesmas.

Kādas ir jūsu domas par šo mini žānru? Es nezinu vai varu definē par jaunu žanru - jo nightcore radās 21. gadsimta pirmajos gados, bet anti-žanrs - anti-at, nihilisms, infinite loop un citi anti žanri vēsturiski jau ir seni.

5 Likes

Nightcore žanrā man vienmēr problēmas ir radījis tas, ka lai panāktu vēlamo spiedzīgo efektu ievērojami cieš audio celiņa kvalitāte. Es saprotu, skan prikolīgi, bet audio ir sadragāts.

Anti-nightcore pirmais piemērs mani pārsteidza, jo tas visai maigi atšķiras no oriģināla. Šāda maigāka apstrāde man jau iet pie sirds. Blind Guardian - The Bards song gadījumā, Anti-nightcore versijā audio ir tik pat cietis kā tas varētu būt cietis Nightcore versijā.

Kopumā priekš manas auss šīs apstrādes laupa pārāk daudz no oriģināla, lai tās būtu ilglaicīgi klausāmas un baidāmas.

Ir vairāki labi piemēri, kur audio celiņš ir salīdzinoši neskarts, negribēju saspamot postu. Pamēģināšu vēl dažus atrast.

Simpatizē… Bet domāju ka ne visas dziesmas labi tā izklausīsies…

Es parasti noklausos orģinālo dziesmu ja nepatīk tad nightcore versijai vajadzētu patikt.

so good.

2 Likes

liking cuz I love the song, but saja gadijuma Nightcore ir way better manu acu skatijuma