Anti-bucket list: lietas ko mēs vairs nekad mūžā nedarīsim

Jā, es tieši te pa brīvdienām priekš māsīcas pētīju cīgu sastāvu, katrs infografiks viens par otru sūdīgāks.
Praktiski neviens nesaka konkrētus daudzumus un proporcijas, tikai “cīgās ir tas”. Bet cik daudz, un cik % no visas cīgas tas ir, un vai tas vispār ir vērā ņemams apjoms? Atradu šādu bildi:


Ok, sakarīgs infografiks, visām vielām mikrogrami iedoti, bet cik % no cīgas tas ir? Laikam 0.0001% at best. Un tie “Aromatic Amines” vispār 0.04ug - tas ir ar neapbruņotu aci nesaredzams daudzums. Nu tjipa… Laikam tāpēc nevienā no šajiem infografikiem neliek reālos daudzumus/%, jo vnk cilvēki izlasītu un padomātu - tas tak nekas vispār nav. Un loģiski, ka tā padomātu.

Pie reizes vēl papētīju atšķirību starp veikala cīgām un plikas tabakas lapām, izrādās, atšķirība kaitīgajās vielās minimāla; man likās, ka plika tabaka būtu daudz tīrāka, bet ņifiga, vnk augs tik piedirsts ar visādiem sūdiem.

Bet jebkurā gadījumā, lielākais ļaunums no cīgām ir tas burtiski smirdīgais pieradums, alksme pēc kārtējās cīgas, un no tā rezultējošais kaitējums maciņam. Es pazīstu cilvēkus, kuri cīgām tērē ļoti būtisku procentu no savas mēnešalgas, aizņemas pat no draugiem, lai varētu tos sūdus nopirkt, un vēl sūdzās, cik dzīve grūta. Nahuj to huiņu karoč, debīlisms.

Man pietiek ar vates filtra demostrācijiu un īpatņiem ģimenē, kas nevar gribēdami no tabakas aromāta atbrīvoties. Hard pass.

1 Like

Ir kāds video?

pepeexhausted

Yay! Es kā veipotājs dzīvošu! :see_no_evil::heart_eyes:

Es vairs nekad nejaukšu alu ar devils letuce. Bālais garantēts.

Vēl es nekad vairs nekonsultēšu čali attiecībās, ja viņš ir kopā ar manu draudzeni. Visp, ja manai kādai draudzenei būs čalis, es never ever ar viņu draudzēšos un pat neaicināšu socmēdijos vai saglabāšu numuru (too much drama and bad experience)

Manuprāt jebkurš alkahols un zaļais ir vnk ogromnij pizgec.

2 Likes

Nebūt aizspriedumains, vai spriest pa lietam/citiem tikai kad visu zinu tik.

Fried Rice Cooking GIF by Nigel Ng (Uncle Roger)

2 Likes

can’t get the gains if you are dying

1 Like

Stop dying. :( Nē, bet nopietni runājot, pareizi būtu pilnībā neko nejaukt kopā. Kļavas lapa var nomākt vemšanas refleksus un pārlieku daudz alkohols var izraisīt saindēšanos, ko pēc tam organisms nespēs izvemt.

Kaut kā grūti atcerēties lietas kas ir mēģinātas, bet nepatika. Man laika gaitā paliek tikai labās atmiņas. That being said:

  • Džins. Uz šo divas reizes iekritu, kaut kāda marka mani vienkārši nogalina 30 minūšu laikā, tā ka pat smaku vairs nevar paciest
  • Psilocibīna sēnes kompānijā :upside_down_face: To var darīt vai nu vienatnē vai ar cilvēku, kam tiešām izteicies
  • Saņemt aplokšņu algu. Kad sāku pirmo darbu bija šitais variants. Like whyyy, darba devējs ir vienīgais kam tas ir izdevīgi
  • Stockpot challenge. Visi tavi sejas caurumi asaro, ķermenis ieiet šokā no tā cik tā zupa ir asa. tbh sava veida hajs. nah, would do it again
  • Neklausīt traumatologu kad viņš liek atpūsties dažus mēnešus :expressionless:

Tu droša ka tu esi latviete? XD

thats a big nonono. reāli tev nav nekāda drošibas spilvena pa lielam

Vot šito ar neesmu sapratis. VNK pārlādē smadzenes pirms miega ar informāciju un sapņos ne tas vien rādīsies, bez nekādām potenciāli traumatiskām substancēm. Man nevajag sēnes lai sajustos ka es parkūrā bēgu pa milzīgā DEPO plauktiem, kamēr man pakaļ dzenas ūsains daudzgalvains pūķis kurš krieviski mani lamā. flipi, salto, dropkiki, pie instumentu nodaļas 3 ripzāģi man pieauga klāt chainsaw man stilā un es to maitu sazāģēju, kamēr veikals sākā grūt kopā(reāls sapnis kas bija pirms pāris dienām)

Excuse_me

Ayo, tur jau tā pietiek nekārtības un traki klienti, nedrīkst tā pat iedomāties! >:(


umm kaut kā tā? :smile:

1 Like

sorry, sorry

Tas nav īsti par ļaušanos sapņiem, un ja vien cilvēkam nav šizofrēnisku noviržu un ir tam sagatavojies nevajadzētu būt traumatiski.

Par spīti tam ka trips bija slikts, tas tā kā atvēra prātu par to kā viss kas notiek, notiek cikliski - tu esi daļa no dabas, daļu sevis tu vari saskatīt citos cilvēkos un viņus saprast labāk. Arī piedot sev tos trūkumus ar kuriem tu ikdienā sev pārmet, vienkārši paskatīties uz sevi no malas.

1 Like

Tas man patīk šādos cilvēkos. Arī no sliktā šajā gadījumā ir daudz laba ko izvilkt. Daudz intervijās esmu redzējis šādus vārdus. Uzreiz redzams, ka forši cilvēki.