AnimeForums.lv GRAND New Year meetup

Tuvojās gada beigas un laikam ejot ir iemēsls sanākt visiem kopā un ietusēt. Kopā ar visiem event šajā ziemā, aicinam Jūs uz AnimeForums.lv GRAND New Year meetup.

Kas notiek?

Tusējam līdz vēlam vakaram. Spēlējam spēles, rijam čipšus, dzeram sulu utt.
Būs Bomberman turnīrs uz manēja PS2. Balvas simboliskas, galvenais azarts un dalība.
Rīkosim, jo sen jau komūna grib LAN party kādai olschool spēlei, bet īsti laika nebij.
Pieteikšanas uz vietas.
Tusējam līdz pusnaktīm - vieniem. Ja būs spēks tad ilgāk.

Kad notiek?

Precīzi 29. decembrī, sestdienā,
18:30 tiks ceremoniāli pacelts karogs par godu bezjēdzīgi nodzīvotam gadam.
Cilvēki tiek gaidīti no 18:00.

Kur notiek?

Čaka iela 70 (ieeja no Matīsa ielas).
Goodwill Studio ir mūsu okupācijā.

Būs SWAG?

Jap, būs swag, jeb, kā teiktu @Turnip-chan, gucci - limitēts pasākumam badge. Par standarta cenu, 1€ par badge. Easy man, varēs to easy dabūt arī uzvarot Bomberman turnīrā (jā, tādu plānojam) vai kādā no galda spēlēm, ko vakara laikā izspēlēsim neskaitāmi daudz.

Snack un alkahola politika:

Potenciāli atkarīgs no vietas, bet uz šo brīdi iskatās, ka:

  • Katrs atvelk kko ēdamu, dzeramu, lai aizpildīt platību. Pamatā rēķināties uz to, ka pirksiet priekš viena cilvēka vienm vakaram. Iedjiski:
    ** Sulas
    ** Alkahols
    ** Snacks
  • Ja pietrūks vāksim donation un sūtīsim scout uz tuvāko MEGO vai rimčiku.

Galda spēles:

Lielu kaudzi atnesīs @m1raz
Ja ir vēlme stiept. Stiepjat. Galvenais, lai protat izstāstīt noteikumus.

Pasākuma noteikumi:

  • Pasākumā var brīvi piedalīties jebkura persona vecumā no 18 gadi. Ja esat jaunāks(a) par 18 gadiem, tad vajadzēs izsniegt zīmi no vecākiem, kurā minēts, ka Jūs drīkstat piedalīties šajā pasākumā un tie uzņēmas visu atbildību uz sevis.
  • Pasākuma laikā un norises vietā aizliegts lietot vielas, kuras nav atļautas ar LR likumu.
  • Organizātors var likt Jūms pamest pasākuma norises vietu bez iemesla norādīšanas.
  • Apmeklējot pasākumu Jūs piekrītat noteikumem.
  • Have fun!

Also

Par cik Lielais Boss Ralfs šogad nevarēs sarīkot bezmaksas telpas, par tām nāksies maksāt.
Don’t worry. Lielāko daļu uzņemsies foruma komanda. No lietotāja, kas atnāks, labprāt pieņemsim ziedojumu ~2Euro apmērā tur pat uz vietas. :wink:

Varam atzīmēties facebookā ;)

4 Likes
  • būšu
  • paskatīties rezultātus

0 voters

Man pa lielam 29 vai 30. datums der! Domāju tie ir paši optimālākie! Jo 27 un 28 strādājošie noteikti strādās un pat ļoti gribot nespēs tikt.

Piedāvāju vēl 23. decembri, svētdiena.

1 Like
  • Pasākuma laikā un norises vietā aizliegts lietot vielas, kuras nav atļautas ar LR likumu.

es jointiņu malā cik saprotu nevarētu uztīt? :sob: es ar alkoholu nedraudzējos…

1 Like

Ja pamanīšu ko tādu pasākumā, noteiktu palūgšu atstāt telpas.

then i guess i’ll pass. :tipping_hand_man:

prieks to dzirdēt. :+1:

1 Like

@Onii_chan chellenge for you!

pasākums notiks vakara pusē. Tā lai tikai @DarKray netiek ;)

1 Like

…jā

Tā arī ir iespēja.

Tad laikam es arī esmu nevēlamo sarakstā XD

tas tak ir ziemassvētku datums, es pieļauju ka lielākai daļai forumiešu ziemassvētki tiek pavadīti kopā ar ģimenēm

1 Like

Forums ir mana otrā ģimene. :D

3 Likes

Patiešām.
Godīgi saku visu sociālo esmu uzmetis līdz decembra otrajai nedēļai - pēc tam ar prieku piedalīšos jaungada pasācienā. Ja, protams, nesabirs visi zirgi vienā maisā.

1 Like

Tie ir datumi pēc ziemassvētkiem.

paldies liels :)haha jap noteikti ka parasti netiksu viss kartiba :D:D

1 Like

@haachikooo, @anon81076694, @HikariBoy, @DiviViens, @Kadiljaks, @xHorrorGirlx, @nika, @Onii_chan, @zGk, @iBlaze, @Rain, @Turnip-chan un visi pārējie. Topicā ir izmaiņas. Lūdzu iepazīties.

1 Like

all gucci :D