Animeforuma Top #4

Pienāca ceturtā Top’a laiks.
Tēma- Top support characters
Kas tiek prasīts no jums- Nosaukt 1 mīļāko support character, pēc tam no katra nosauktā izveidošu poll, kurā kopīgi izvēlēsies Top 3. Ja būs maz dalībnieku iespējams palūgšu tos, kas jau ielika iemest vēl vienu.
Laiks- Domāju dot nedēļu 28.12.19 , pirms es ielieku poll, kur izlemsim labākos.

P.s. Lūgums neapcelt citus par viņu gaumi.

Mans pick-
Man te gan liela izvēle, es īsti nezinu, kāda secībā es dalu savus top10 characters, takā man sanāk milzīga izvēle, jo lielāka daļa ir supp characters manā top 10 tieši.
Bet eh, lai jau iet Balalaika no Black Lagoon.

2 Likes

Pagrūti tā izvēlēties, biežāk jau main characteri iekrīt acīs un vēl tikai vienu jāatlasa.
Pārskatīju savu MAL listu un kuri characteri tur skaitās support. Nu tad, lai būtu Rumiho Akiha (Faris NyanNyan) no Steins;Gate.

2 Likes

Oof so many to pick from that I don’t even know… :joy:
Hmm…

Yes, this should be perfect :smiley:

1 Like
2 Likes
2 Likes

top 1 atrasts xd
Palika 2 un 3 vieta tik xd

1 Like

Support King :ok_hand:

Metam savus favorite supp characters

1 Like

Grūti man tā pateikt… faktiski ir divi par kuriem atcerejos uzreiz…

1 Like

Kā tas ir support characters ? Jo ar support vārdu man asocējas ,tas kas paliidz.
Bet ja es pareizi sapratu tad šits arī lkm support ir :)

1 Like

Kaut kā apmēram tā varētu definēt. Characters kurš nav galvenais varonis, kuram netiek pievērsta galvenā uzmanība stāstā, bet viņš pietiekami bieži parādās pašā stāstā.
MAL var redzēt kuri skaitās main un kuri supporting.

Nu ,kad iegāju malā tad ieraudziju ,kuri ir main un kuri supp :)

1 Like
3 Likes

Jau par vēlu, balsošana jau ir ielikta. Vismaz kaut šo zinu bez sava.
Bet viņa skaitās main nevis support.

Ahhhh… sorry :D tā ir ka sen nav iets iekšā :D

2 Likes

@Jua ohh, that’s a good choice C: i would vote for her.
@Kanade man liekas ka reāli galvenie tēli būtu tik tas tumšmatis un tas blindīnis. Šī un vēl pāris kā otrās pakāpes main characteri.
Edit: laigan tomer tiesam tas nebutu kartigs support tels.

Bet ahhh, atkal atliku un aizmirsu :c Tik soreiz nevis balsosana, bet nominesana.
Prātā bija pāris:
Galveno kārt Shizuo Heiwajima no Durarara!!. Pat ja MAL saka ka main tomēr kā main liekas tik tie trīs skolnieki.
Ja tiešām kādu no malas tad Mr. Chang no Black Lagoon, jo ka redzams Balalaika ir jau piemineta.
Vai ar Shougo Kiryuu no One Week Friends. Bet to jau neviens nezinātu ;d

Bet nu es atkal atliku uz pēdējo brīdi un nenominēju. Bet pēdējais brīdis pienāca dienu ātrāk - 27.12.19. pēcpusdienā vai vakarā, bet te ir rakstīts:

Mani sliņķi iegāza :C