Anime Ziņas [PILOTS]

Sveiciens! Pirmās anime ziņas ir klāt un cerams ne pēdējās. Šoreiz uzzināsiet:
Šajā sērijā uzzināsiet:

  • Tokyo Ghoul jaunie projekti
  • Robotech grasās pārtapt par filmu
  • Ekskluzīvs PlayStation 4 par godu jaunai Final Fantasy spēlei
  • All Esper Dayo! - DMC autora manga dabūs kino lenti un tas nav viss!
5 Likes

Hmm… Interesanti. :smiley:
Ātri uzmetot acis jau nedaudz likās, ka kaut kas pietrūkst, sīkāk par to uzrakstīšu vēlāk, kad būšu visu noskatījies.
PS. Un ne tikai pietrūkst tas kaut kas, bet arī pietrūkst reāla, ne-dzivnieciska sejiņa :smiley:

  1. Neesmu gatavs tik ļoti rādīties
  2. Neesmu īpaši fotogēnisks
  3. Man nav īsti kur filmēt - attiecīgi nav atblstošu apstākļu, ierakstīt skaņu varu, bet kā jau dzirdams, šeit skaņa nav diez ko laba, jo nācās nomainīt to vietu kur parasti ierakstu. Lielākā problēma tagad ir - paranormālais eho, kuru sanāca minimāli nospiest.
  4. Šo personāžu paņēmu vien tāpēc, ka ar viņš pēc izskata ir pats dzīvelīgākais un foršākais. Kandidātos bija runājošs burgers un kaķis.
  5. Tas ir mazliet “funny”, vai man tik ļoti sabojāta humora izjūta ir?
  6. Ar prieku gaidu kritiku vienmēr, tikai tādu - konstruktīvu, nevis man nepatīk un viss un iepūt puķkāpostā.

P.S. UN vispār kur teikts, ka kadrā obligāti jābūt cilvēka sejai, ka nevar būt viņa atler ego vai tml., protams sevi filmēt ir vienkārši nekā ņemties ar ko tādu, kas šķietami ir sarežģītāk.

Sledzu netu trijos naktī… uz ekrāna jenots man stāsta par anime jaunumiem…

2 Likes

Tu esi dzēris vai sajucis - apsveicu!! XD

P.S. no malas izklausās episki…

Tiko noskatījos šo burvīgo ziņu epizodi…
Teikšu godīgi, man patika.
Vai ir gaidāmas turpmākas epizodes sākoties rudenim un ziemai?

Projekts nav pamests novārtā, visu laiku ir doma par tā realizāciju. Biju plānojis uzsākt rudenī, līdz ar jauna datora iegādi, pacik šādas idejas realizācija prasa spēcīgākus dzelžus. Taču datora iegāde atlikās uz nenoteiktu laiku.
Principā dēļ tā pašu ideju negribas arī atlikt. Skatos tagad variantus - ko varētu savādāk izdarīt. Taču pagaidām neko vairāk neteikšu, nevēlos piesaukt neko. (jā uz dažām lietām esmu māņticīgs).