Anime Watch Club 11th May - A Silent Voice

Anime Watchers everywhere! Next Saturday we are gathering for the second time in this new meetup format to discuss anime and hang out. Starter topic will be anime movie A Silent Voice!

Anime community is flourishing in Riga and animeforums.lv is here to offer non-Latvain speaking community a chance to have a nice evening by discussing a anime movie and have a geeky afterparty. How these events work:

  • You watch A Silent Voice at home;
  • We all meet;
  • Discuss the movie and have fun!
  • Afterparty in which to chat about anime, games, boardgames or whatever you want

Of course Latvian speakers ar welcome as well as per animeforums.lv tradition. If you have not seen the movie, no worries you still can come, but respect that we will be talking the first hour about our starter topic.

:house: Where? :house:
Lofts - Matīsa iela 8, Rīga

https://maps.app.goo.gl/nbig5wwDY3hiA2Xc9

:date: When? :date:
Next Saturday - 11th May

:clock5: At what time? :clock5:
17:00

Are you coming?
  • Yes
  • No
0 voters

:tada: See you there! :tada:

Šoreiz pa otram lāgam testējam Loftu. Redzēs kā tur ir vasaras sezonā. UniCon Cafe bija pilns. Cik es skatos, Lofts veras vaļā tikai piecos, tā nu varam baigi nesteigties.

1 Like

Lūgums visiem kas var ieklikšķiniet kaut ko sociālajos tīklos šim pasākumam, lai pasākums no malas izskatītos foršāk, jo to kas notiek forumā neviens cits no malas neredz.

1 Like

Galvenais laicīgi koku sazāğēt :joy::joy:

kur tas lofts īsti ir? pēc kartes skatoties neko nesaprotu :sweat_smile:

Tev jāieiet iekšpagalmā, cauri stāvietai un pa durvīm augšā. Liekas tur pirmajā stāvā ir velosipēdu veikals, otrajā Lofts.

1 Like

āā, okei, paldies :slight_smile: sestdien līdz 17 strādāju, izrādās tas tepat netālu :D

2 Likes

Lofts man šodien padeva ziņu, ka pie viņiem sestdien rādīs hokeju. Redzēs, ja būs baigi traki, migrēsim prom. Joks tajā, ka no tā glābties nebūs tik viegli, Ezīšos arī ir hokejs un Eirovīzija. xD

Ja kādam ir baigi labā alternatīvas ideja, dodiet ziņu.

Kā migrācijas punkti:
https://maps.app.goo.gl/inWFLoYNbbTuHLL57 Crazy Dog, bārs - jau vienu reizi tur sēdējām bija ļoti ok
https://maps.app.goo.gl/EKeG1T4szkoJmsFt7 Lielais Kristaps Burgeru Māja - tuvu un cerams mierīgi, lai gan kurš zin

Nuu eirovīzija tāpat tik desmitos sākas, tas diezgan minimāli ietekmēs saietu. Hoķis…hoķis gan

Tas, jā. Es smejos, ka mēs esam no abiem galiem aplikti. :D Varbūt es, protams, nepareizi sapratu Ezīša reklāmu, taču šķiet tur rādīs hokeju.

Es briesmīgi nesteidzos skriet prom no Lofta, jo ja viņi neraidīs to hokeju briesmīgi skaļi un tur nesavāksies baigais fanu bars. Varbūt arī būs ciešami, nez.

Varbūt kā plāns Y, bet cik saprotu, šis netālu atrodās no Ziedoņdārza? Kā būtu (tas tikai, ja visi bāri ir pārpildīti), mēs dotos turp? Pa ceļam Asian Valley - var paķert kādus snekus no turienes

1 Like

Sola 11 grādus, pavēsi. Ja pēkšņi būs silts, Loftā varēs sēdēt uz terases, kur nav hokeja.

@xHorrorGirlx @MeliMur @Mayo_Musketeer @Kadiljaks @salkineksa @Rashomeow @WizardsWild

Tiekamies jau rītdien!

6 Likes

2 Likes

Es ar @Rashomeow būsim uz 18

1 Like

Es kavēšu :grimacing::grimacing:

1 Like

Edmu te

@kristianux neplānoja ierasties, bet sanāca tā pat, tāpēc skatās filmu alfas stāvlaukumā”

3 Likes

Mums ar sanāca skatīšanās pēdējā brīdī tāpēc arī kavējam xD