Anime varoņu tipi: Aptauja!

Izskatās, ka yandere un sadodere nav tie tipi, kas forumiešiem patīk atšķirībā no klusā un jaukā dandere tipa :smiley:

jo obv tās ir sliktas izvēles. :grin:

Tās ir ļoti labas izvēles! :smiley:

Nu es piem ieliku wnk tos kas man visvairāk besī :smiley: Just bcuz

1 Like

Tu taču mīli loli. Arī my little sister can’t be this cute tev baigi patika. :grin:

Bruh :smiley: Nerunā par manu fav anime tā :smiley: She aint loli to me anymo

Vai šī ir tā par kuru iet runa?

Par seriālu kā tādu. :grin:

Es bišku apjuku ar visām deredere. Izlasu aprakstu, patinu uz poll un jau esmu aizmirsis kurš bija kurš. Tikai šī iemesla dēļ nebalsoju. Būdams salīdzinoši vecāks par lielu daļu forumiešu uzskatu, ka man jābrīdina nepaļauties uz šiem tipiem izvēloties sev realdzīves partneri. Trust me, daži no tipiem uz papīra izskatās labāk… :sweat_smile:

Uz kā tad vēl paļauties? :grin:

Pat nezinu reāli dzīvu cilvēku, kurš būtu uz ko šādu paļāvies :smiley:

1 Like

Veselo saprātu? :sweat_smile: Laigan ar to, šķiet , liela daļa seit nedraudzējas (mani ieskaitot ofc)… Piemēram tā Kuudere - emociju trūkums/neizrādīšana, ar laiku liek justies nevajadzīgam, Deredere - kad tevi ikdienā pārliecina, ka otrai pusītei nav īpašu jūtu pret tevi, ar laiku sāc tam ticēt un puff… Yandere (bez slepkavnieciskām nosliecēm) - rēķinies, ka starp draugiem meiteņu tev vairs nebūs un, ja izlemsi aiziet uz bāru puišu sabiedrībā, tu, viņas acīs, ej jau meklēt citu “pussy”… Necitēšu precīzu izteicienu, lai mani neflago. Sadodere - man vienkārši ar laiku nokrīpoja.
Biški tenteris sanāca, sry.
EDIT: Protams katrs cilvēks ir unikāls un ne visi izrādīsies galīga aplaušanās.

Pēc tava apraksta liekas, ka anime tipi nekam neder :smiley: Man gan liekas, ka būtu forši, ja tādi tipi būtu irl

Tikai runāju no pieredzes.

Lasot man ar likās, ka tu no kkurienes tomēr šo dabūji, ka raksti. Bet jautājums, kur tu sastapi šādus tipus :thinking:

Es neteikšu, ka man ir bijis daudz laika, jo tas liktu man izklausīties pēc vectēva…
Uz ielas, pasākumā, vietās , kur cilvēki iepazīstas… Nav man visspožākās atmiņas tho. :sweat_smile:

Tur ir anime tipa cilvēki? :smiley:

Cilvēks var būt pilnībā nesaistīts ar anime komūnu, lai atbilstu attiecīgajai kategorijai. Un tikai viena no viņām zināja, kas ir anime un gaming kultūra.

Kur ir tādas meitenes? * - *

Beidz slēpties aiz monitora un izej ielās. Es arī pazīstu real life loli, kura zin kas ir anime, gaming un … (smaga nopūta) K-pop. Bet viņa, jau ir atradusi savu asian sirdspuķīti. Ja tā padomā, mums baltajiem nebija izredžu. :smile: