Anime varoņu tipi: Aptauja!

A, ok. Es vnk padomāju, ka tas bija sarkasms. Man ir problēmas atpazīt sarkasmu. :laughing:

Sarkasmu es lieku pēdiņās :smiley: Vienkāršā tekstā man liekas, ka sarkasmu nav reāli atpazīt :smiley:

Es labi atceros, ka man bija nepārāk patīkamas sekas katru reizi, kad es nebiju spējīgs atpazīt sarkazmu. Bet es domāju, ja esi labi norūdīts, sarkasmu atpazīšana paliek elementāra. Bet atgriežoties pie tēmas, dodu priekšroku Kuudere personāžiem. Yandere gan laikam būtu man pēdējā vietā.

Kāpēc gan yandere tiek pēdējā vietā?

Yandere screams homocidal maniac. XD Viņas tehniski ir tās kurām cietumā jāsēž, jo slepkavo. Gasai Yuno ir labākais Yandere piemērs. tumblr_inline_mvtpfeL8Ny1sqama95310425_orig07b04ed34ade6c1c87d75749a3ea4b6a

Bet viņa to dara dēļ tevis :smiley:

1 Like

@Farlien vne, Yandere tips dara to sava crush dēļ. Vai tad tas nav jauki, kad kāds tevi tik stipri mīl?

I would prefer a girl that would play video games with me than murder people. :laughing:

Bet viņa arī spēlētu :smiley: Un viņa nogalina citus tikai tad, kad tu viņu krāp :joy:

Scary cOwlA9a

Bet viņa tev neko nenodarīs, tev tikai jādara to, ko viņa dara tev - jāmīl no visas sirds

I’d rather take my Kuudere anytime of the day… XD
tumblr_nidxqzA7LS1tkcbojo1_500

Bet šis dere tips tiek ļoti bieži attēlots kā OP un man liekas, ka tas nav īsti pareizi xD

Viņa visu savu enerģiju, izlieto uz savām prasmēm nekā emocijām. My kind of girl. XD

It’s fukken creepy is what it is

Bet tas ir jauki…

Psycho stalker nav jauki

Yuno nav psycho :smiley: viņa ir tik nedaudz savādāka

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuure

1 Like

Katru reizi ieraugotšādas terminaloģijas sarakstu sāku smieties… Nav viņi tomēr piemēro latviešu mēlei…

Ah tu tāds bodere, ja vēlreiz tu man te hinederosi, es tev tā iedošu pa tavu undere, ka zināsi kuuderēs mayaderē.

4 Likes