Anime vajag? - Jujutsu Kaisen pilota epizode

Jauni cilvēki, jauns šovs tikai un vienīgi par Anime! Vai Jujutsu Kaisen vajag? Šis eksperimentālais izlaidums atbildēts tiešu uz šo jautājumu.

Jautājums visiem kas klausījās!. Kā bija un vai vēlēsies vēl epizodes?


Vairāk klausīšanās linkus kā Spotify un iTunes atradīsi šeit: Anime Vajag? - Jujutsu Kaisen pilota epizode by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @Forge @Shadowrise @Menestrels
Audio un video apstrāde: @Menestrels

4 Likes

@Forge face reveal!!! :metal:

Noteikti gribētos vēl epizodes

1 Like

Eu, tu šo pa nakti paspēju noklausīties Spotify vai? Es to tikko publicēju. :D Saražot vēl nav problēma, lielais jautājums vai formāts strādā.

Ne nē, bet pirmās minūtēs liekas labi

Kritika no manas puses:

Visu sarunu pārsvarā uzturēja @Menestrels . Man pietrūka dinamika strap jums visiem trīs. 70% no runājamā bija @Menestrels un tad @Shadowrise un @Forge tik tā, piebilda kaut kādas lietas. Bet uz beigām abi vairāk atvērās, tas bija labs progress! Varbūt tas bija tāpēc, ka visi trīs nav ierunājušies kā grupa. Tas pats ir aktieriem - pēc kovida visas izrādes likās tādas stīvas, jo aktieri nebija radījuši kopīgu auru, bet uz citām izrādēm viņi bija iesildījušies un viss aizgāja.
However, ir risks, ka viens otrs sāk runāt pāri citam, un tad var putra sanākt. Tur ir jāatrod savs balanss.

Par spoileriem, varbūt varētu minēt kaut kur stūrtī “Spoiler alert”, lai cilvēki, kas grib skatīties šovu, netiek nospoiloti.

2 Likes

jau pašā sākumā nobrīdināja par spoileriem… ?

2 Likes

Es to laikam palaidu garām. Man liekas tur bija vairāk kā pa jokam “šiten jau laikam ieslīdēsim spoileros”