Anime teorijas un uzbūve

Vārdu sakot uzdūros ļoti intereantam monologam, un aizdomājos, vai mums pastāv topiks anime uzbūvei, un tehniskajai uzbūvei, gan mākslai gan stāstam.

Tad sākot ar šo, būsim sākuši.

Ļoti atgādina šo video

1 Like

TIL a new word!

1 Like

Now I have to see what urban dictionary has to say aboit it

Went about as I expected it to


1 Like

Also, that game he mentioned, Save 25% on THE LONGING on Steam
sounds very interesting to me! Paņēmu, pamēģināšu, redzēs, kā ies, reviews izklausās right up my alley.

I mean wtf vecakais waifu būtu tad aphrodite. Waifu mana konstekstā ir meme jo reali tā ir fantazija. Protams emocijas izsauc musos, but that all. Kamer AI nebus advanced still meme.

Kāpēc tieši Afrodīte?

Vai ta stāts nebija pa to ka mākslinieks iemīlas sava veidotajā skulpturā? Origin.

Bij tāda leģenda, bet ar Afrodīte bija tā kas atdzīvināja to skulptūru

2 Likes

Waifu goddess tad.

Es kkā šaubos, ka tā bija pati pirmā waifu.

Cave painting then?

Bija jau dafiga civilizācija pirms antīgās pasaules. Problēma tāda ka pa viņiem zinam baigi maz un to ko nesaprotam uzskatas par reliģisku/rituālistisku objektu

2 Likes

Uz tā būvējot, waifu ir uzskatāms par individuālu, izvēlētu pielūgšanas mērķi ārpus reliģioziem nolūkiem.

Par uzbūvi runājot, laikam nezinu nevienu citu animāciju, kas tik ļoti spiestu uz piemīlību kā to mēdz darīt anime. Pa mazam citur atradīsies kas piemīlīgs, bet ap to netiek būvēti veseli seriāli.

2 Likes

Ja tā ņemt, tur izskatot kaut kādus instinkus, par kuriem uzvedības zinātne strīdās, tad vairošanās un attiecīgi sava DNS koda nosargāšana mums ir ielikta pamatā. Un līdz ar to viss, kas saistās ar to, mūs bīda uz priekšu tā vai citādi un aizķer mūs.

Te noteikti, arī jā’hnem vērā Japānas kulturālais konteksts, kur viss ir savādāk, nekā mums ierasts, un daudzas lietas viņi gatavi kreatīvā veidā appiet.

Un es nebrīnīšos, ka noteikti eksistē pētījumi, kuros ir meģīnāti noteikt kopsakarības šajā tēmā.

1 Like