Anime Superstars - 38 SAMURAI orķestra priekšnesums

Tātad, kā saprotu, drīzumā notiks priekšnesums Arēnā Rīga un pie mums tā kā ir vēlme doties, taču labāk būtu barā. Lētākās biļetes sākas 22 EUR. Arēna Rīga priekšnesuma links

Kas vēlas doties?

  • Gribu iet
  • Negribu iet
  • Vēl domāju
0 voters


Lapas apraksts par skaņdarbiem:

No Hajao Mijazaki klasiskajiem šedevriem līdz mistiskajiem Tetsuro Araki varoņiem… Vairāk nekā 20 skaņu celiņi no slavenākajiem anime seriāliem piepildīs jūsu vakara kultūras telpu.
Jūs sagaida mūzika no Naruto, Attack On Titan, Howl’s Moving Castle, Spirited Away, Dragon Ball, One Piece, Demon Slayer, Tokyo Ghoul, Domestic Girlfriend, One Punch Man, Bleach, Cowboy Bebop, Hellsing, Princess Mononoke, Fullmetal Alchemist, Death Note u.c.

Originally sent in Pastāvīgo istaba
Asmens

Kāds ies uz to anime simfonisko orķestri?

Menestrels

Kas par orķestri?

HentaiHercogs

Ieguglējot "anime simfoniskais orķestris" var viegli atrast.

Bet nezinu. Tajā dienā brīvs esmu, cena ar ir itkā pa kabatai bet man orķestra mūzika galīgi neinteresē

Shadowrise

Itkā bija doma, bet vēl domāju

HentaiHercogs

Nē, nu ja noformējas gājēju grupa tad jau var pievienoties

xHorrorGirlx

Same nevaru izdomāt vai jēga tērēt naudu uz to

jurchiks

simfoniskie orķestri patīk, bet anime tēma kkā pie kājas… Nav tā, ka negribās, bet nav arī baigās gribēšanas. Ja savāksies saujiņa gājēju, tad moš varētu pievienoties.

starp citu, ņifiga nevar viegli atrast…

man vispār nav gūglē neviena adekvāta rezultāta šādam meklējumam, man tur bāž fkn tiktoka video :rofl::poop:

HentaiHercogs

Es vismaz pieļauju ka tas ir tas

jurchiks

Tomodachi, kawaii laiks tuvojas!

CRINGE!!!

oh my god, that poster! whyyyyyyyyyy

image.jpg

They could have made it seem cool, which, unless the musicians do cringey shit on stage, it probably will be, but instead they made it look maximum cringe

3 Likes

Taisnība vien ir par plakātu. Max cringe plakāts šim pasākumam. Un tas pat ir izlikts kā lielā reklāma pa visu mājas sienu kaut kur ap centru.

5 Likes

Pirmajā brīdī nenoticēju, ka tas ir īsts pasākums. :joy:

3 Likes

Ko lai sak, grafic design is not their pasion

3 Likes

Grūti saprast kas tas tāds vispār par Orķestri. Izskatās, ka viņi ir ukraiņu izcelsmes. About Us – Symphonic Crossover Orchestra 38 SAMURAI Ja kāds cer uz japāņu izpildītājiem, nebūs.

We are the symphony orchestra «Lords of the Sound», founded in 2014 by the group’s producer Andrey Novatorov

Tas Lords of the Sound ir ukraiņu orķestris.

1 Like

Tieši tā, likās ka kaut kāda sanāksme parkā. Atverot mājaslapu sāka likties ka šis ir skams.

Vai ne es pēc tā postera padomāju ka kaut kāds Scams xD xD

3 Likes

No attāluma vismaz ne tik slikti izskatas :rofl:

Bez brillēm vai? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

ar tām brillēm vairāk atgādina Guy Fieri :D :smiley:
duud

7 Likes

Dzirdēt live versijā klasiskos OST būtu riktīgi forši, bet tad es ieraudzīju to posteri un māc šaubas kādā kvalitātē tā mūzika tiks spēlēta…

4 Likes

Notīs gan jau trāpīs un priekš ne melomāna būs ok. Ja viņi pēkšņi dziedās ar tik lielu akcentu, ka pat es to saklausīšu, tā būtu problēma. xD

Es neatrodu nevienu live versiju viņiem. Nau verc.

Ak tie… Es uz viņiem esmu bijis, uz citu koncertu, Kongresu namā. They’re ok, but nothing special.

Viss kas viņiem ir:

https://www.tiktok.com/@38samurai/video/7213682754351893765

https://www.tiktok.com/@38samurai/video/7213684568136731910

Tas apmēram būtu tas ko no viņiem sagaidu.

2 Likes

Viņiem ir jauns plakāts.

2 Likes

Kaut kā nepalika labāk. :neutral_face:

5 Likes

@H_Hercogs @Shadowrise @Asmens @5umm3r @Kefs @xHorrorGirlx

Kā jums variants visiem kopā sazvērēties, nopirkt biļetes un barā doties uz turieni?

2 Likes

Ehhh, nav īsti noskaņojums klasiskajai mūzikai. Šo pasākumu diemžēl izlaidīšu :(

Pēc idejas vēl domāju, taču drīzāk tomēr došos. Čoms arī piedāvā man. Tik biļete vēl jānopērk