Anime kuri negaidīti pārsteidza?

Pēc treilera, apraksta vai vēl kaut kā, darbs likās nesaistošs, neieinteresēja, vai likās būs kaut kas tāds varbūt var pamēģināt paskatīties kādreiz, bet noskatoties baigi pārsteidza un ļoti iepatikās. Vai vispār pat nolēmāt neskatīties un pēc tam pēc kāda laika tomēr nolēmāt noskatīties un iepatikās.


Atceros kad uzdūros GATE, likās būs kaut kas galīgi neinteresants un nepiesaistīja kaut kā, bija 50/50, varbūt paskatīties, nolēmu sāk skatīties un pilnīgi aizrāva.

Little Busters biju uzdūries kaut kad sen, bet laikam pēc treilera un tā iemetot aci likās būs kaut kāda neinteresanta komēdija, tāpēc vispār atliku, ar domu varbūt kādreiz. Pēc gada vai pat ilgāk kaut kā nolēmu sākt skatīties un pilnīgi iepatikās, 10/10 vienkārši.

Gribēju kaut ko ar japāņu mitoloģiju paskatīties, uzdūros Konohana Kitan, likās būs nu kaut kas tāds so-so, pamēģināt var noskatīties, bet kad sāku skatīties ar katru sēriju vairāk un vairāk iepatikās.

Iespējams ir bijis vēl kaut kas, bet kaut kā atmiņā vairs neatsaucas.

1 Like

Kad pirmo reizi izdzirdēju par Made in Abyss un redzēju character dizainus mani tas ne īpaši aizrāva. Likās ka būs kaut kāds cutsie characters having an adventure un likās ka būs garlaicīga anime. Bet kad ieraudziju Nanachi, kuras dizains man patikās un palasiju par to cik tumšs šis stāsts ir es izlēmu izmēģināt. Was not disappointed. Patiesību sakot šī ir tagad viena no manām visu laiku mīļākām animēm.

3 Likes