Anime ko es šobrīd skatos

Un še es domāju, ka tūlīt varēs skatīties pēdējo sezonu, jo beidzot iznākušas visas epizodes. :(

nesen noskatījos šo jauniznākumu Netflixā

" DON’T HURT ME, MY HEALER!"

škiet ka sakumā bija domāta kā komēdija, bet vairāk velk uz mazohistu mērķauditoriju

Beidzot noskatījos šo.
This was nice.
Kaut kas nedaudz ārpus ierastā, jo “stop motion animation”.
10 min sērijai ir ok, bet par maz to sēriju, tik 13, kādas 20 varēja būt labāk.

Bet nu vismaz būs turpinājums.

Laigan nezinu kādā apjomā, jo pēc apraksta izskatās ka drīzāk vai nu viena sērija (varbūt garāka par 10 min), vai arī varbūt filma (gara vai īsa).

p.s. laigan MAL tags ir “Kids”, tā tomēr nav, jo tas ar ko nākas saskarties galvenajai varonei ikdienā ir pieaugušo lietas.

Sāku skatīties šo, ir interesanta.

1 Like

Negribas teikt ka slikta, bet nav īpaši tīkama aka it’s not bad but it kind of sucked.

Īpaši nepatika kā attīstās katras sērijas stāsts. Galvenais tēls arī tāds patizls un pastulbs.
Bet tomēr jāmin, ka plot twisti katram spoku stāstam gan bija ļoti tīkami.
Bet animes beigas bija tādas švakas.

Un es arī nesaprotu vai viņi mēģināja grūst niecīgu romantisku saikni starp galveno tēlu un sievieškārtas pārstāvi (Ogin) no tās “eksorcistu” komandas. Ja jā, tad tas bija tik niecīgi un bezjēdzīgi, jo viņi tik viens ar otru ko sarunājās saistībā ar notikumiem un izpalīdzēja viens otram. Nekas tāds īpašs vai romantisks nenotika starp viņiem, lai tur būtu kāda saikne. … nu ja vienīgi galvenajam tēlam ir “crush” uz Ogin, jo nu viņa jau ir smuka dāmīte :smirk:

Animācija nav slikta, bet ir tādā īpašākā stilā. Tad nu vienā brīdī var likties ok vai tīkama, bet šis tas gan kaut kā meeeh.
Un jāmin, ka tomēr nebiju gaidījis cik tomēr asiņainas un brutālas daudzas ainas būs. Nav jau nekāds “gore”, bet tomēr negaidīta vardarbība.

OP is nice. - vizuāli nekas baigs, ir ok. Bet dziesma ir baigi tīkama. Bet arī interesanti ka angliski. Vokālus izpilda Japāņu dziedātāja, bet angliski.
Pilnā versija - Keiko Lee - The Flame - YouTube

ED vizuāli diži nekā nav. Dziesma nav tik tik nice kā op, bet tāpat ir ok. Tāda mierīgāka un arī angliski.
Pilnā versija - Keiko Lee - The Moment of Love - YouTube

pec online draugu draudiem (joks) saku skatities saiki-k, diezgan forsa- iesaku

Beidzot noskatijos so masterpiece, pretty much binge watched it (took me 3 days)

2 Likes

74 sērijas trīs dienās? :open_mouth:

Ez

1 Like

2 pa 30 un pedejo 24, samera viegli ja ievelk. Var ari visas 40 diena un nakti pagulet pat XD taka vareja ari 2 dienaas noskatities

1 Like

Beidzot sagaidīju Fruits Basket:Prelude subtitrus, filma jau bija kādu laiciņu atpakaļ, bet subtitri nedaudz vēlāk parādījās.
Filmas pirmā trešdaļa gan bija recaps par iepriekšējām sezonām. Manuprāt recap filmas sākumā bija lieks, ne tik sen jau iznāca trešā sezona, bet neskaitot to, pati filma bija laba.

Kam patika seriāls, noteikti iesaku arī noskatīties filmu, uzzināsiet stāstu par Tooru vecākiem. Stāsts bija ļoti labi pasniegts, man patika.

1 Like

Sen šo gribēju noskatīt, iesāku pirms gada vai pat diviem jau, bet beidzot pabeidzu šo skatīt.

Kaut kas ārpus ierastā.
Stāsts seko līdzi tā teikt vienai, bet reāli diviem fotogrāfiem/žurnālistiem, kuri uzņem bildes un video saistībā ar notiekošajiem konfliktiem, karu un speciālu operāciju kādā nelielā Āzijas valstī.
Lielākā daļa animes ir kā no kameras skata punkta, gan bilžu formātā, gan video, bet šur tur jau paspīd kāds kadrs, tā teikt, no pasaules skata punkta.

Varbūt nav domāta visiem, iespējams daudzus var pagarlaikot, bet par brīnumu, mani ne reizi nesagarlaikoja. … un galu galā pat patika.

Šai ir Mecha tags, bet tur nav tādi ātri un pat lidojoši mechi kā citās animēs.
Šeit tie ir tādi lēnīgi un “clunky”. Tā teikt, tuvāk reālismam. Un tas tieši arī ir interesanti.
Un visu laiku jau ar viņi nav šeit manāmi, tik šad un tad.

Eng Dub is fine, nice.

Savdabīgs OP. Nav nekāda anime dziesma, bet gan melodramatiska mūzika ar bildēm no kara un galvenā tēla dzīves. https://www.youtube.com/watch?v=4Wfv6FjzHbw

Toties ED gan ir tāds ierastāks kā citām animēm, bet nu tā dziesma ar tīkama. Man šis ED patīk.
https://www.youtube.com/watch?v=zFbzOQWPlpM

Ending Spoiler, kind of.

At the end i’m sad :(
Savā ziņā man jau bija nojauta, ka kas tāds notiks, jo jau pasen pirms animes skatīšanās manīju pēdējās epizodes ED iekš youtube, un tajā ir viena otra nianse kas parāda, ka iespējams kas likts notiks.
Un skatoties pēdējo sēriju, pa vidam manīju vienu tā saucamo “Red Flag”.
Laigan, ja es nebūtu senāk manījis to pēdējo ED, tad man nebūtu jau prātā tāda nelāga doma, un iespējams es būtu palaidis garām to Red Flag, jo es arī īpaši nejēdzu saskatīt to red flag, palaižu tos garām.

Trailer

1 Like

Summer Time Rendering
image

kā es šo meistrdarbu palaidu garām?!

Beidzot noskatījos Tower Of God.
Žēl, ka to neizdarīju ātrāk, bet manuprāt bija tā vērts. Superīgs anime, taču 12. sērija mani saniknoja.
Tagad nāksies vien lasīt tālāk.

Šis ir jauns gabals, kaut kā palaidu garām, neatceros, ka būtu iekritis acīs. Tagad skatos, ir laba.

1 Like

Nebiju gaidījis, ka būs kāda sci-fi/supernatural anime, jo tagus nepētīju un aprakstu nelasīju.
Un MAL cover bilde ar tādu vibe nedeva. … vispār tā cover bilde tur neiederās, tur vajadzēja citus galvenākus tēlus.

Bet arī nezinu ko diži teikt, jo baigi mid anime bija.
Stāsts laikam grib būt baigs, bet nekas diži interesants tajā nenotiek, arī plot twisti vai kas cits nepārsteidza. Ja vienīgi tik viens.

Beigas - nu tās varētu daļai nepatikt.

Spoiler, not really, but kind of. Tik salīdzinājums.

Ja zināt kā beidzās Akame Ga Kill, tad šeit ir kas līdzīgi. Daļa līdzīgi, daļa savādāk.

Bet nu pati pati pēdējā beigu aina mani ir atstājusi neizpratnē. What? Why?


Skatījos ar Eng Dub. Vispārīgi nav slikts, bet šur tur ir problēma.
Ir pāris vietas, kur nav ierakstīts audio.
Piemēram:

  1. Sāk brukt ēka, kaudze ievainotu ļautiņu tur pat blakus patvērušies, brūkošā ēka uzkritīs šiem virsū. Subtitri - “what happened? what’s that noise?” un vēl citi teksti, but Eng Dub - pilnīgs klusums :neutral_face: . Bet nu ar Japāņu audio, protams vairāku cilvēku čalas.
  2. Ļaunie nolaupījuši galvenā varoņa māsu un nopratina. Nu tad kādā brīdī iekš sarunas viens no ļaundariem ko pasaka, bet tas neskan iekš dub, un māsa dusmīgi pagriežas un nosmīn un uzborzī, un cits ļaundaris piedraud ar nāvis. … Tā kā ja nav ieslēgti sub, tad ir ļoti dīvaini, ka viņa tā randomā pagriežas un borzī.
  3. Līdzīgi pirmajam. Pēc katastrofas ļautiņi paglābušies viesnīcā, kurā uzturas galvenie tēli. Tur ierodas daž labs, un šo to pieprasa un izdara un tad aizdodas prom. Un tad ļautiņi iekš Japāņu audio apjukumā čalo, bet iekš Eng Dub pilnīgs klusums, tikmēr Eng Subs “what was that about? who were those guys?”.

Un tad vel pāris rupjības, jo iekš Sub un noteikti ka Japāņu audio to nav. Laigan tiek ir tika kādās 4 vietās, tomēr tas likās tizli, tā it kā tāds western edge piemests.
Piemēram:

  1. Ļaundari stāta savus plānus, bet kamēr ar Japāņu audio galvenais varonis mierīgā balsī un iekš Sub grib iebilsts un pasaka “but”, tikmēr iekš Eng Dub dusmīgi pasaka “Go Fuck Yourself”.
  2. Vai arī iekš Sub “heart, jealous of a rival in love”, bet Eng Dub “broken heart of jealous bitch”

Note - Iesāku šo postu rakstīt augusta vidū, iepauzēju tovakar jo miegs baigi nāca, bet tagad septembra vidū saņemos nobeigt, bet diži daudz vairs neatceros ko gribēju teikt xd.
Daļa pirms “note” augustā, pēc “note” septembrī.


Iespējams neko diži ar vairs nebija ko teikt.
Ja vienīgi vizuāli ir ok.
Mūzika ar ok, un pat tāda baigāka, tā it kā tādai episkākai animei. Laigan kā minēju tomēr stāsta ziņā tāda nav sanākusi.
Un tad vēl OP un ED.
OP - vizuāli tur nekā nav. Bet dziesma gan ir nice and groovy. Gilgamesh - textless Opening - YouTube
ED - vizuāli tur nekā nav. Un dziesma arī standarta lēnā un garlaicīgā. Gilgamesh Ending Theme - YouTube

Pienācis tas laiks, kad parādās jaunās sezonas dažiem manis gaidītiem anime.
Pavisam svaigs iznācis Chainsaw Man - pēc pirmās sērijas vien daudz ko pateikt nevaru, taču tēli šķiet diezgan cool, art style izskatās tīri patīkams un OST (ieskaitot Intro un Outro) - vienkārši super :ok_hand:
Mangu lasījis neesmu, taču jūtu, ka šis man noteikti patiks.

Tālāk mums ir jaunā My Hero Academia sezona, kuru, cik nu esmu redzējis internetā, cilvēki baigi hypo, tāpēc nu redzēsim kas interesants notiks šoreiz. Pagaidām šķiet, ka šī būs tāda nopietna sezona.

Next - parādījusies arī Mob Psycho 100 trešā sezona. Šis anime līdz šim bijis tīri interesants, cerams, ka arī šajā sezonā redzēsim kādas intensīvas cīņas.

Pavisam nesen noskatījos Overlord IV - anime joprojām ir nice, taču manuprāt šī sezona bija mazliet “švakāka” nekā iepriekšējās 3. Still enjoyed it though :slight_smile:

Un pašlaik esmu iesācis skatīties populāro Spy x Family. Not much to say just yet - tik kādas 3 epizodes esmu noskatījies, taču pagaidām šķiet, ka būs interesants gabals. Characters are entertaining and I’m just always curious what happens next :grin:
Dotajā brīdī nāk arī 2. sezona, so I’ll be occupied for a tiny bit more :slight_smile:

1 Like

Iesāku skatītos šo, izskatās varētu būt interesanta

1 Like