Anime Cyberpunk parakstu izaicinājums

6 Likes

Parakstu? :sweat:

Angliski Signature. Viņus ievieto Forumos kad tu ieraksti tekstu tad zem tā parādās parasti tavs unikālais Signature atēls

Ohhhh… tnx @DiviViens @anon81076694

1 Like

No problem

Okey, ka idiots es saprotu, ka javeido paraksta bilzuks… Ko citiem forumiem esmu parasti uzmeklejusi google?
Saprotu piemerus, kuri neviess nekadu skaidribu, ka un kas ir javeido. Ja tas ir mans paraksts, kapec nevar but mans niks, jo tad tas tiesam butu ka paraksts? :smiley: Nesaprotu kapec sadala PS, jo es vinu neizmantoju ir ari citas grafiskas programmas, bet tas ta, sikums. Un es isti nesaprotu, ko tu tajos dotajos “piemeros” esi darijis, sur tur blur pasmerejis, sur tur ar otam paspelejies? Un tas ir viss? Vai pats visu bildi veidojis… Par ko saubos, jo rokraksti piemeriem atskiras. Fonu nomainijis? Un tad ta ir ta butiba, photomanipulation pa temu noteiktos izmeros?

Jo izaicinājuma beigās būs balošana par labāko darbu. Kāds autors var dabūt pirmo vietu tikai tāpēc, ka viņš forumā ir krutāks par kādu, tādēļ visam jābūt anonīmi līdz balsošanas beigām.
Uz pārējiem jautājumiem pašreiz nespēšu atbildēt.
Un jā, principā tā ir foto manipulācija ar noteiktu tēmu, izmēriem un noteiktā programmā - adobe photoshop.

Nu ko zel… :smiley:

Paskaties šo un citas pamācības. Varbūt radīsi atbildi uz saviem jautājumiem.

2 Likes

Nav verts, sen atpakal sastridejos ar PS… Mes vairs nedraudzejamies :smiley: so man nav riki :smiley:

Skatos, ka te apkārt klejo maldīgs uzskats, ka jāizmanto tieši adobe Photoshop. Nē, tā nebūt nav. Nekur nav norādīts, ka darbiem jābūt veidotiem tiešu uz photoshop, un neviens to neies pārbaudīt. Galvenais ir, lai darbs atbilst izmēriem un norādītajai tēmai. Viss pārējais - jūsu pašu brīva izvēle kur un kā viņu veidot.

Vēl jau var izmantot GIMP. Uz pārējām programmām nav zināms, kas un kā notiekās. Varbūt kaut kur jau tikpat kā gatavus darbus var iestampāt masveidā… :smiley:

Man atkal liekas, ka mūsdienās ir ļoti daudz un dažādi veidi kur darboties ar attēlu manipulācijām. Jap, populārākais ir photoshop, kam seko GIMP, bet tai pat laikā ir arī visādas online lapas ar veselu virkni rīkiem, kur var darīt to pašu, ko šajās programmās. Par planšetēm, to aplikācijām un iespējām veidot šāda veida darbus vispār neņemos spriest, bet noteikti arī, ka ir pieejamas dažādas aplikācijas.
Var jau protams mēģināt izmantot tikpat kā gatavus darbus, nomainot tikai izmēru, bet to jau nav nemaz tik sarežģīti pārbaudīt, tā kā atliek vien cerēt uz katra paša godaprātu :slight_smile:

2 Likes

Gimps ir ps pamati, bez maksas :smiley: Man personīgi patīk vektortipa programmas, kas ir tendētas uz rasējumu un tikai pēc tam attēla apstrādi :smiley:

Domāju ka šmaukšanos var mēģināt apiet lūdzot iesūtīt arī izmantotos attēlus… ne?

Ja iesniedz jpeg…neviens nepateiks ar kādu progu tu viņu veidoji :wink: UN tas būtu tikai muļķīgi limitēt izaicinājumu uz tikai vienu progu…

2 Likes

tikai nesaprotu, kādēļ nekas nedrīkst liecināt par personu…

1 Like

Tas, lai cilvēki balsotu par darbu, kurš viņiem vislabāk patīk, nevis par autoru.
Cik reiz nav bijis - nē, tas cilvēks man kko sarieba, par viņu nebalsošu; vai konkursā piedalās tava simpātija, un tu nolem balsot par viņu. Lai no šādām situācijām izvairītos un saglabātu balsošanas objektivitāti, darbu autoriem jāpaliek anonīmiem līdz balsošanas beigām :wink:

4 Likes

Challenge accepted

Jebkurā gadīījumā, darbu tu jau pats vien ievieto.