Anime chalage zimejumi

Taisam savu anime chalage vai liekam bildes par chalageiem ko esam uzzimējuši vai vēl zimejam.

sorry, bet te jau ir tāds topiks ;d

1 Like

Nuu tad pasaki par ko nav…es te esmu tikai kopš vakardienas…un neko daudz vel nezinu

hmm, es īsti nezinu. esmu te 2 gadus, bet neesmu nemaz pilnīgi visu izstaigājis un izskatījis ;D :<
Vienkārši pastaigā pa šīm izklaides un fandom un citām sadaļām, uzmet aci topikiem un manīsi pa lielam kādi te ir un kādi te nav. Laigan kāds varbūt ar pastāv, bet tik nogrimis foruma dzīlēs ;d

@Enemijs ir taisnība, diemžēl identiska foruma tēma jau eksistē. Better luck text time. Šādos gadījumos mēs midinam lietotājus rakstīt zem jau eksistējošas tēmas.

Izmantojot meklētāju var ātri pārbaudīt vai kāda tēma jau neeksistē. Search results for '' - AnimeForums.lv

Temata taisīšana temata taisīšanas dēļ īsti nav komūnas stilā. :slight_smile:
Also, veidojot tēmu, iesaku izmantot vairāk simbolus, kā, piemēram,

  1. noteikti derētu paskaidrot kas ir “chalage”.
  2. Kā arī, ja jau pati ar to aizraujies, iesākumam var iemest pāris savus darbus.

Pretējā gadijumā, ja jau neinteresē šīs jautājums pašai, tad tēmas liktenis, kurā neviens, ieskaitot autoru nav ieinteresēts ir zināms jau no pirssākumiem.

Ja rodas jautājums par tēmas pacelšanu, iesāku pagaidīt mazu brīdi, lidz tavā lentē parādīsies tumsā puse, kurā nereti aizsākās publiskas tēmas.

This topic was automatically closed 4 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.